Etusivu » Kauppa » Varaosat » Xenon Ballasti Mb B W242/W246 2011-, C W204 2007-D1S/D1R

Xenon Ballasti Mb B W242/W246 2011-, C W204 2007-D1S/D1R

69,90 

Varastossa

Asiantunteva varaosaliikkeesi verkossa!

  • Oikein-merkki Turvalliset maksut
  • Oikein-merkki Nopea toimitus
  • Oikein-merkki 14pv palautusoikeus
Turvalliset verkkomaksut
  • Visa Card
  • MasterCard
Tuotetunnus (SKU): SEO10194 Osastot: , , Avainsanat tuotteelle , , ,

Kuvaus

Xenon Ballasti D1S/D1R polttimoille.
MERCEDES 
B W242/W246 2011- 
C W204 2007-
Mazda 3 
Vertailunumerot:
A.I.C. Competition 57483
AE TOPLIGHT 608608
AE TOPLIGHT 609101
BBR Automotive 001-10-27833
DIEDERICHS 1672284
DIPASPORT LTX030BLN
FISPA 12650
FISPA 12650A2
GEBE 9 9573 1
HERTH+BUSS ELPARTS 75615015
HERTH+BUSS ELPARTS 75615021
MAGNETI MARELLI 711307329312
MAGNETI MARELLI 711470000997
MERCEDES-BENZ 166 900 28 00
MERCEDES-BENZ 1669002800
MERCEDES-BENZ 172 901 54 00
MERCEDES-BENZ 1729015400
MERCEDES-BENZ A 166 900 28 00
MERCEDES-BENZ A 172 901 54 00
MERCEDES-BENZ A1669002800
MERCEDES-BENZ A1729015400
QUATTRO FRENI QF31M00016
SIDAT 12650
SIDAT 12650A2
VEMO V30-84-0023
WE PARTS 461620021
WE PARTS 461620022
WE PARTS 461620065
WILMINK GROUP WG1748479
WILMINK GROUP WG1964577
Sopivuus:
  • Mazda 3 09/2013-
  • Mb A w176 06/2012-
  • Mb B w246/w242 2011-
  • Mb C w204 2007-
  • Mb Glk X204  2008-
  • Mb Gls X166 11/2015-
  • Mb Ml W166 06/2011-

Varmista Sopivuus tarkistamalla numero vanhasta tai kysymällä info@erikoisosat.fi

 

 

Ajoneuvo

Mazda

MB