, ,

Xenon Ballasti Mb B W242/W246 2011-, C W204 2007-D1S/D1R

89,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): seo10194 Osastot: , , Avainsanat tuotteelle , , ,
Xenon Ballasti D1S/D1R polttimoille.
MERCEDES 
B W242/W246 2011- 
C W204 2007-
Mazda 3 
Vertailunumerot:
A.I.C. Competition 57483
AE TOPLIGHT 608608
AE TOPLIGHT 609101
BBR Automotive 001-10-27833
DIEDERICHS 1672284
DIPASPORT LTX030BLN
FISPA 12650
FISPA 12650A2
GEBE 9 9573 1
HERTH+BUSS ELPARTS 75615015
HERTH+BUSS ELPARTS 75615021
MAGNETI MARELLI 711307329312
MAGNETI MARELLI 711470000997
MERCEDES-BENZ 166 900 28 00
MERCEDES-BENZ 1669002800
MERCEDES-BENZ 172 901 54 00
MERCEDES-BENZ 1729015400
MERCEDES-BENZ A 166 900 28 00
MERCEDES-BENZ A 172 901 54 00
MERCEDES-BENZ A1669002800
MERCEDES-BENZ A1729015400
QUATTRO FRENI QF31M00016
SIDAT 12650
SIDAT 12650A2
VEMO V30-84-0023
WE PARTS 461620021
WE PARTS 461620022
WE PARTS 461620065
WILMINK GROUP WG1748479
WILMINK GROUP WG1964577
Sopivuus:

Mazda 3 09/2013-

Mb A w176 06/2012-

Mb B w246/w242 2011-

Mb C w204 2007-

Mb Glk X204  2008-

Mb Gls X166 11/2015-

Mb Ml W166 06/2011-

Varmista Sopivuus tarkistamalla numero vanhasta tai kysymällä info@erikoisosat.fi

 

 

Ajoneuvo

Mazda

MB

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös