,

Vetoakselin laakeri Ford/Volvo

29,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): seo10218 Osastot: , Avainsanat tuotteelle , , , ,
Etuvetoakselin laakeri Ford/Volvo 
Mitat  45mm X 75mm X 19mm 
Sileä selkäinen.
SOPIVUUS:
Laajasti Volvot/Ford mm. FORD Focus II/III, Kuga VOLVO S40 I/II/V40 96-, C70 98-, C30/S80 II 07-, XC-90 03-, XC-60 09-
VERTAILUNUMEROT:
BMW 31609806468
FORD 1524072
FORD 8G9N-3C083-AA
VOLVO 3502019
VOLVO 36000530
VOLVO 36000536
VOLVO 36000559
VOLVO 8601582
VOLVO 8603884
VOLVO 9181693

Ajoneuvo

Ford

Volvo

Paino 0,290 kg

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös