Etusivu » Kauppa » Valaistus » Rekisterikilven valot » LED REKISTERIKILVEN VALAISINPARI FIAT DUCATO, CITROEN JUMPER, PEUGEOT BOXER 2006-

LED REKISTERIKILVEN VALAISINPARI FIAT DUCATO, CITROEN JUMPER, PEUGEOT BOXER 2006-

24,90 

LED REKISTERIKILVEN VALAISINPARI FIAT DUCATO, CITROEN JUMPER, PEUGEOT BOXER 2006-

Varastossa

Asiantunteva varaosaliikkeesi verkossa!

  • Oikein-merkki Turvalliset maksut
  • Oikein-merkki Nopea toimitus
  • Oikein-merkki 14pv palautusoikeus
Turvalliset verkkomaksut
  • Visa Card
  • MasterCard

Kuvaus

Rekisterikilven valaisinpari 
CAN-BUS/LED yhteensopiva
VETAILUNUMEROT:
ALKAR 2403922
ALKAR 2413922
BLIC 5402-016-53-900
BLIC 5402-016-53-905
BLIC 5402-016-53-910
CITROËN 6350 AX
DT Spare Parts 12.75001
FAST FT87081
FAST FT87082
FIAT 0000735430904
FIAT 0001307272070
FIAT 1307272070
FIAT 735430904
KLOKKERHOLM 20970850
KLOKKERHOLM 20970855
SPILU 490445
SPILU 490446
VAN WEZEL 1651920
SOPIVUUS:
CITROËN JUMPER Bus 2.2 HDi 120 2198 2006.04 –
CITROËN JUMPER Bus 2.2 HDi 100 2198 2006.04 –
CITROËN JUMPER Bus 2.2 HDi 130 2198 2011.07 –
CITROËN JUMPER Bus 2.2 HDi 110 2198 2011.07 –
CITROËN JUMPER Bus 2.2 HDi 150 2198 2011.07 –
CITROËN JUMPER Bus 3.0 HDi 160 2999 2006.09 –
CITROËN JUMPER Bus 3.0 HDi 155 2999 2010.07 –
CITROËN JUMPER Bus 3.0 HDi 180 2999 2011.07 –
CITROËN JUMPER Van 2.2 HDi 120 2198 2006.04 –
CITROËN JUMPER Van 2.2 HDi 100 2198 2006.04 – 2012.12
CITROËN JUMPER Van 2.2 HDi 130 2198 2011.07 –
CITROËN JUMPER Van 2.2 HDi 110 2198 2011.07 –
CITROËN JUMPER Van 2.2 HDi 150 2198 2011.07 –
CITROËN JUMPER Van 3.0 HDi 160 2999 2006.09 –
CITROËN JUMPER Van 3.0 HDi 155 2999 2010.07 –
CITROËN JUMPER Van 3.0 HDi 145 2999 2010.07 –
CITROËN JUMPER Van 3.0 HDi 180 2999 2011.07 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 115 Multijet 2,0 D 1956 2011.06 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 100 Multijet 2,2 D 2198 2006.07 – 2011.05
FIAT DUCATO Bus (250_) 120 Multijet 2,3 D 2287 2006.07 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 130 Multijet 2,3 D 2287 2011.06 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 150 Multijet 2,3 D 2287 2011.06 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 110 Multijet 2,3 D 2287 2011.10 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 160 Multijet 3,0 D 2999 2006.07 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 160 Multijet 3,0 D 2999 2006.10 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 140 Natural Power 2999 2009.04 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 150 Multijet 3,0 D 2999 2010.04 –
FIAT DUCATO Bus (250_) 180 Multijet 3,0 D 2999 2011.06 –
FIAT DUCATO Van (250_) 115 Multijet 2,0 D 1956 2011.06 –
FIAT DUCATO Van (250_) 100 Multijet 2,2 D 2198 2006.07 –
FIAT DUCATO Van (250_) 120 Multijet 2,3 D 2287 2006.07 –
FIAT DUCATO Van (250_) 120 Multijet 2,3 D 4×4 2287 2010.03 –
FIAT DUCATO Van (250_) 130 Multijet 2,3 D 2287 2011.06 –
FIAT DUCATO Van (250_) 150 Multijet 2,3 D 2287 2011.06 –
FIAT DUCATO Van (250_) 110 Multijet 2,3 D 2287 2011.10 –
FIAT DUCATO Van (250_) 160 Multijet 3,0 D 2999 2006.07 –
FIAT DUCATO Van (250_) 160 Multijet 3,0 D 2999 2006.07 – 2011.12
FIAT DUCATO Van (250_) 140 Natural Power 2999 2009.04 –
FIAT DUCATO Van (250_) 150 Multijet 3,0 D 2999 2010.04 –
FIAT DUCATO Van (250_) 180 Multijet 3,0 D 2999 2011.06 –
PEUGEOT BOXER Bus 2.2 HDi 120 2198 2006.04 –
PEUGEOT BOXER Bus 2.2 HDi 100 2198 2006.04 –
PEUGEOT BOXER Bus 2.2 HDi 150 2198 2011.03 –
PEUGEOT BOXER Bus 2.2 HDi 130 2198 2011.03 –
PEUGEOT BOXER Bus 3.0 HDi 160 2999 2006.04 –
PEUGEOT BOXER Bus 3.0 HDi 145 2999 2010.04 –
PEUGEOT BOXER Bus 3.0 HDi 175 2999 2011.03 –
PEUGEOT BOXER Van 2.2 HDi 100 2198 2006.04 –
PEUGEOT BOXER Van 2.2 HDi 120 2198 2006.04 –
PEUGEOT BOXER Van 2.2 HDi 150 2198 2011.03 –
PEUGEOT BOXER Van 2.2 HDi 130 2198 2011.03 –
PEUGEOT BOXER Van 2.2 HDi 110 2198 2011.03 –
PEUGEOT BOXER Van 3.0 HDi 160 2999 2006.04 –
PEUGEOT BOXER Van 3.0 HDi 2999 2006.07 –
PEUGEOT BOXER Van 3.0 HDi 145 2999 2010.04 –
PEUGEOT BOXER Van 3.0 HDi 175 2999 2011.03 –

Lisätiedot

Paino 0,034 kg (kilogramma)

Ajoneuvo

Citroen/Peugeot

Fiat

Saatat myös pitää...

  • Ale!

    Verhoilutyökalu srj. 4-os.

    Alkuperäinen hinta oli: 7,90 €.Nykyinen hinta on: 4,90 €.
    Lisää ostoskoriinLadataan Valmis
  • Työkäsine, pu-pinnoitettu,6 paria / pkt

    4,90 
    Valitse vaihtoehdoistaLadataan Valmis
  • Ale!

    Ajovalopolttimopari H7 55W+130%

    Alkuperäinen hinta oli: 19,90 €.Nykyinen hinta on: 10,90 €.
    Lisää ostoskoriinLadataan Valmis