,

Kiertovesipumppu VAG

64,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): SEO10240 Osastot: , Avainsana tuotteelle
Kiertovesipumppu 12V
VERTAILUNUMEROT:
AUDI 5Q0 965 561 B
AUDI 5Q0 965 567 J
BENTLEY 5Q0 965 561 B
BENTLEY 5Q0.965.567J
BORG & BECK BWP3037
CONTINENTAL CTAM WPS7015
FIRST LINE FWP3037
FISPA 55073
HOFFER 7500023
MAN 65.06500-6001
MAN 65.06500.0000
METELLI 25-0018
METZGER 2221015
PIERBURG 7.04071.71.0
PIERBURG 7.08002.01.0
PIERBURG 7.08002.02.0
PIERBURG 7.10103.00.0
PORSCHE 5Q0965561B
PORSCHE 5Q0965567J
SEAT 5Q0965561B
SEAT 5Q0965567J
SIDAT 55073
VEMO V10160027
VW 5Q0965561B
VW 5Q0965567J
SOPIVUUS:
Merkki Malli Tyyppi Moottori Vuosimalli
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.6 TDI 1598 2014.11 – 2018.10
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI 1798 2015.02 – 2018.10
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.6 TDI 1598 2014.11 – 2018.10
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI 1798 2015.02 – 2018.10
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI 1598 2013.09 – 2017.12
AUDI A3 (8V1, 8VK) 1.6 TDI 1598 2017.02 – 2020.10
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 1968 2012.04 – 2017.12
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro 1968 2012.10 – 2017.12
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI quattro 1968 2012.12 – 2017.12
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 1968 2013.01 – 2016.08
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2016.08
AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2016.08
AUDI A3 Convertible (8V7, 8VE) 1.6 TDI 1598 2014.02 – 2020.10
AUDI A3 Convertible (8V7, 8VE) 1.6 TDI 1598 2017.04 – 2020.10
AUDI A3 Convertible (8V7, 8VE) 2.0 TFSI quattro 1984 2014.05 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI 1598 2014.05 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI quattro 1598 2015.05 –
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 1.6 TDI 1598 2017.03 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 30 TDI 1598 2018.07 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 1968 2013.09 –
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro 1968 2013.10 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI quattro 1968 2014.05 – 2018.07
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TDI 1968 2014.05 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 40 TDI quattro 1968 2018.07 – 2019.07
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 35 TDI 1968 2018.07 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8VS, 8VM) 2.0 TFSI 1984 2015.11 – 2020.10
AUDI A3 Limousine (8YS) 35 TDI 1968 2020.04 –
AUDI A3 Limousine (8YS) 30 TDI 1968 2020.06 –
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI 1598 2013.09 – 2020.10
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI quattro 1598 2015.05 – 2016.08
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 1.6 TDI 1598 2017.02 – 2020.10
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 30 TDI 1598 2018.07 – 2020.10
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 1968 2012.09 – 2020.10
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro 1968 2013.02 – 2020.10
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2016.08
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2016.08
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI quattro 1968 2013.05 – 2018.07
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2020.10
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 35 TDI 1968 2018.07 – 2020.10
AUDI A3 Sportback (8VA, 8VF) 40 TDI quattro 1968 2018.07 – 2020.10
AUDI A3 Sportback (8YA) 30 TDI 1968 2019.11 –
AUDI A3 Sportback (8YA) 35 TDI 1968 2019.11 –
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 1968 2009.04 – 2016.05
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 1968 2009.09 – 2016.05
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 1968 2013.05 – 2016.05
AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TDI quattro 1968 2013.09 – 2016.05
AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TDI quattro 1968 2016.01 –
AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TDI quattro 1968 2016.05 – 2019.10
AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 2.0 TDI quattro 1968 2016.11 – 2019.10
AUDI A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) 40 TDI quattro 1968 2020.01 –
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 1968 2007.11 – 2015.12
AUDI A4 B8 (8K2) 2.0 TDI 1968 2008.08 – 2015.12
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 1968 2008.04 – 2015.12
AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TDI 1968 2008.08 – 2015.12
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 40 TDI 1968 2015.05 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 35 TDI 1968 2015.08 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 40 TDI quattro 1968 2015.09 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro 1968 2015.09 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 30 TDI 1968 2016.05 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI 1968 2016.05 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro 1968 2016.09 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 2.0 TDI quattro 1968 2016.09 – 2019.11
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 35 TDI Mild Hybrid 1968 2019.03 –
AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) 30 TDI Mild Hybrid 1968 2019.07 –
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI 1968 2015.08 – 2018.09
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI 1968 2015.08 – 2018.09
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI 1968 2015.08 – 2019.10
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro 1968 2015.10 – 2018.09
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI 1968 2016.04 – 2018.09
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro 1968 2016.09 – 2018.09
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 2.0 TDI quattro 1968 2016.09 – 2019.10
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TDI 1968 2018.10 – 2019.05
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 30 TDI 1968 2018.10 – 2019.10
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 35 TDI 1968 2018.10 – 2019.10
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 40 TDI quattro 1968 2018.10 – 2020.09
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 35 TDI Mild Hybrid 1968 2019.07 –
AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD) 30 TDI Mild Hybrid 1968 2019.07 –
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI quattro 1968 2013.09 – 2017.01
AUDI A5 (8T3) 2.0 TDI 1968 2013.09 – 2017.01
AUDI A5 (F53, F5P) 40 TDI 1968 2016.06 – 2020.02
AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TDI 1968 2016.07 –
AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TDI quattro 1968 2016.10 –
AUDI A5 (F53, F5P) 40 TDI quattro 1968 2016.10 – 2020.02
AUDI A5 (F53, F5P) 2.0 TDI 1968 2017.05 – 2020.02
AUDI A5 (F53, F5P) 35 TDI 1968 2017.05 – 2020.02
AUDI A5 (F53, F5P) 30 TDI Mild Hybrid 1968 2019.10 –
AUDI A5 (F53, F5P) 35 TDI Mild Hybrid 1968 2019.10 –
AUDI A5 Convertible (8F7) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2017.01
AUDI A5 Convertible (8F7) 2.0 TDI 1968 2013.09 – 2017.01
AUDI A5 Convertible (8F7) 2.0 TDI quattro 1968 2013.09 – 2017.01
AUDI A5 Convertible (F57, F5E) 2.0 TDI 1968 2016.11 – 2019.12
AUDI A5 Convertible (F57, F5E) 40 TDI 1968 2016.11 – 2019.12
AUDI A5 Convertible (F57, F5E) 2.0 TDI quattro 1968 2017.03 –
AUDI A5 Convertible (F57, F5E) 40 TDI quattro 1968 2017.03 – 2019.12
AUDI A5 Convertible (F57, F5E) 2.0 TDI 1968 2017.08 – 2019.12
AUDI A5 Convertible (F57, F5E) 35 TDI Mild Hybrid 1968 2019.10 –
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 1968 2009.09 – 2017.01
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 1968 2009.09 – 2017.01
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2017.01
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI quattro 1968 2013.09 – 2017.01
AUDI A5 Sportback (8TA) 2.0 TDI 1968 2013.09 – 2017.01
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 40 TDI quattro 1968 2016.08 – 2020.02
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI 1968 2016.09 –
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 40 TDI 1968 2016.09 – 2020.02
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI quattro 1968 2016.10 –
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 35 TDI 1968 2017.01 – 2020.02
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI 1968 2017.01 – 2020.02
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 2.0 TDI quattro 1968 2017.05 – 2020.02
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 30 TDI Mild Hybrid 1968 2019.10 –
AUDI A5 Sportback (F5A, F5F) 35 TDI Mild Hybrid 1968 2019.10 –
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI 1968 2013.11 – 2018.09
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI 1968 2014.09 – 2018.09
AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI quattro 1968 2015.04 – 2018.09
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI 1968 2012.01 – 2018.09
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI 1968 2013.11 – 2018.09
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI 1968 2014.09 – 2018.09
AUDI A6 C7 Avant (4G5, 4GD) 2.0 TDI quattro 1968 2015.04 – 2018.09
AUDI A6 C8 (4A2) 30 TDI Mild Hybrid 1968 2019.01 –
AUDI A6 C8 (4A2) 35 TDI Mild Hybrid 1968 2019.03 –
AUDI A6 C8 Avant (4A5) 30 TDI Mild Hybrid 1968 2019.01 –
AUDI A6 C8 Avant (4A5) 35 TDI Mild Hybrid 1968 2019.03 –
AUDI Q2 (GAB, GAG) 1.6 TDI 1598 2016.06 – 2018.10
AUDI Q2 (GAB, GAG) 30 TDI 1598 2018.07 –
AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI quattro 1968 2016.07 –
AUDI Q2 (GAB, GAG) 35 TDI 1968 2016.09 –
AUDI Q2 (GAB, GAG) 2.0 TDI 1968 2016.09 –
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 1968 2011.09 – 2018.10
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 1968 2014.11 – 2018.10
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 1968 2014.11 – 2018.10
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro 1968 2014.11 – 2018.10
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI 1968 2015.03 – 2018.10
AUDI Q3 (F3B) 35 TDI 1968 2018.09 –
AUDI Q3 (F3B) 35 TDI quattro 1968 2018.09 –
AUDI Q3 (F3B) 40 TDI quattro 1968 2018.10 –
AUDI Q3 Sportback (F3N) 35 TDI 1968 2019.07 –
AUDI Q3 Sportback (F3N) 40 TDI quattro 1968 2019.07 –
AUDI Q3 Sportback (F3N) 35 TDI quattro 1968 2019.09 –
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 1968 2008.11 – 2017.05
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 1968 2009.08 – 2017.05
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI 1968 2010.11 – 2017.05
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 1968 2013.05 – 2017.05
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI 1968 2013.05 – 2017.05
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI quattro 1968 2013.11 – 2017.05
AUDI Q5 (8RB) 2.0 TDI 1968 2015.09 – 2017.05
AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TDI quattro 1968 2016.06 – 2018.08
AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TDI quattro 1968 2016.06 – 2018.08
AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TDI 1968 2017.01 – 2020.11
AUDI Q5 (FYB, FYG) 2.0 TDI 1968 2017.01 – 2020.11
AUDI Q5 (FYB, FYG) 35 TDI quattro 1968 2018.08 – 2020.11
AUDI Q5 (FYB, FYG) 40 TDI quattro 1968 2018.10 –
AUDI Q5 (FYB, FYG) 40 TDI Mild Hybrid quattro 1968 2019.11 – 2020.11
AUDI Q5 (FYB, FYG) 35 TDI Mild Hybrid 1968 2019.11 – 2020.11
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TDI 1968 2014.07 –
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TDI quattro 1968 2017.01 –
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI quattro 1984 2014.07 –
AUDI TT (FV3, FVP) 2.0 TFSI 1984 2014.07 –
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI 1968 2014.11 –
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TDI quattro 1968 2017.01 –
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI quattro 1984 2014.11 –
AUDI TT Roadster (FV9, FVR) 2.0 TFSI 1984 2014.11 –
BENTLEY BENTAYGA (4V1) 6.0 5950 2019.03 –
BENTLEY BENTAYGA (4V1) 6.0 5952 2015.10 –
BENTLEY CONTINENTAL Convertible (3S_) 6.0 AWD 5950 2018.12 –
BENTLEY CONTINENTAL Coupe (3S3) 6.0 W12 AWD 5950 2017.09 –
BENTLEY FLYING SPUR (ZG2_) 6.0 W12 TSI 4WD (ZG21BB) 5950 2019.04 –
CUPRA ATECA (KH7, KHP) 2.0 TSI 4Drive 1984 2018.09 –
MAN TGE Bus 2.0 TDI 1968 2017.02 –
MAN TGE Bus 2.0 TDI 1968 2017.02 –
MAN TGE Bus 2.0 TDI AWD 1968 2017.02 –
MAN TGE Bus 2.0 TDI 1968 2017.02 –
MAN TGE Bus 2.0 TDI AWD 1968 2017.02 –
MAN TGE Platform/Chassis (UZ_) 2.0 TDI 1968 2016.11 –
MAN TGE Platform/Chassis (UZ_) 2.0 TDI 1968 2016.11 –
MAN TGE Platform/Chassis (UZ_) 2.0 TDI 1968 2016.11 –
MAN TGE Platform/Chassis (UZ_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.07 –
MAN TGE Platform/Chassis (UZ_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.08 –
MAN TGE Platform/Chassis (UZ_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.11 –
MAN TGE Platform/Chassis (UZ_) 2.0 TDI AWD 1968 2017.11 –
MAN TGE Platform/Chassis (UZ_) 2.0 TDI AWD 1968 2017.11 –
MAN TGE Van 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) 1968 2017.02 –
MAN TGE Van 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) 1968 2017.02 –
MAN TGE Van 2.0 TDI (01V, 03V, 36V, UYB, UYC, UYD) 1968 2017.02 –
MAN TGE Van 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) 1968 2017.03 –
MAN TGE Van 2.0 TDI AWD (02V, 04V, 37V, UYB, UYC, UYD) 1968 2017.04 –
MAN TGE Van 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD) 1968 2017.05 –
MAN TGE Van 2.0 TDI RWD (11V, 12V, 33V, 34V, UYB, UYC, UYD) 1968 2017.08 –
MAN TGE Van 2.0 TDI RWD (11V, UYB, UYC) 1968 2017.10 –
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 1968 2011.05 –
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive 1968 2015.05 –
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive 1968 2016.05 –
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI 1984 2015.05 –
SEAT ARONA (KJ7) 1.0 TGi 999 2018.11 –
SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.5 TSI 1495 2018.07 –
SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.5 TSI 4Drive 1495 2018.07 –
SEAT ATECA (KH7, KHP) 1.6 TDI 1598 2016.04 –
SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 1968 2016.04 –
SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 4Drive 1968 2016.04 –
SEAT ATECA (KH7, KHP) 2.0 TDI 1968 2016.10 –
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra 1798 2015.11 – 2016.12
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI 1598 2017.09 –
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI 1598 2017.11 –
SEAT IBIZA V (KJ1) 1.6 TDI 1598 2017.12 –
SEAT LEON (5F1) 1.5 TSI 1495 2018.09 –
SEAT LEON (5F1) 1.5 TSI 1495 2018.09 –
SEAT LEON (5F1) 1.5 TGi 1498 2018.10 –
SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 1598 2012.11 –
SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 1598 2012.11 –
SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 1598 2013.09 –
SEAT LEON (5F1) 1.6 TDI 1598 2016.11 –
SEAT LEON (5F1) 2.0 TDI 1968 2012.10 –
SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 1984 2013.10 –
SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 1984 2013.10 –
SEAT LEON (5F1) 2.0 Cupra 1984 2015.10 –
SEAT LEON (KL1) 2.0 TDI 1968 2019.11 –
SEAT LEON (KL1) 2.0 TDI 1968 2019.11 –
SEAT LEON Hatchback Van (5F1) 1.6 TDI 1598 2012.09 – 2016.10
SEAT LEON Hatchback Van (5F1) 1.6 TDI 1598 2012.11 – 2016.10
SEAT LEON Hatchback Van (5F1) 1.6 TDI 1598 2013.09 – 2016.10
SEAT LEON Hatchback Van (5F1) 1.6 TDI 1598 2016.11 –
SEAT LEON Hatchback Van (5F1) 2.0 TDI 1968 2012.10 –
SEAT LEON Hatchback Van (5F1) 2.0 TDI 1968 2013.02 –
SEAT LEON Hatchback Van (5F1) 2.0 Cupra 1984 2015.09 – 2016.10
SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 1598 2013.02 – 2018.08
SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 1598 2013.02 – 2018.08
SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 1598 2013.09 – 2016.11
SEAT LEON SC (5F5) 1.6 TDI 1598 2016.11 – 2018.08
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 1968 2013.02 –
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 TDI 1968 2013.03 –
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 1984 2013.10 – 2016.11
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 1984 2013.10 – 2016.11
SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 1984 2015.10 – 2016.11
SEAT LEON Sportstourer (KL8) 1.5 TSI 1495 2020.03 –
SEAT LEON Sportstourer (KL8) 1.5 TSI 1495 2020.03 –
SEAT LEON Sportstourer (KL8) 2.0 TDI 1968 2020.04 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.5 TSI 1495 2018.09 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.5 TSI 1495 2018.09 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.5 TGi 1498 2018.10 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 1598 2013.09 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 1598 2013.10 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 1598 2013.11 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 1598 2014.04 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 1598 2014.11 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 1598 2016.11 –
SEAT LEON ST (5F8) 1.6 TDI 4Drive 1598 2018.07 –
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 1968 2013.08 –
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 1968 2013.10 –
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 TDI 4Drive 1968 2014.04 –
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 1984 2013.10 –
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 1984 2013.10 –
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 1984 2015.10 –
SEAT LEON ST (5F8) 2.0 Cupra 4Drive 1984 2016.11 –
SEAT LEON ST Estate Van (5F8) 1.6 TDI 1598 2013.09 –
SEAT LEON ST Estate Van (5F8) 1.6 TDI 1598 2016.11 –
SEAT LEON ST Estate Van (5F8) 2.0 TDI 1968 2013.04 –
SEAT LEON ST Estate Van (5F8) 2.0 TDI 1968 2013.08 –
SEAT LEON ST Estate Van (5F8) 2.0 TDI 4Drive 1968 2014.09 –
SEAT LEON ST Estate Van (5F8) 2.0 TDI 4Drive 1968 2014.10 –
SEAT LEON ST Estate Van (5F8) 2.0 Cupra 1984 2013.10 –
SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI 4Drive 1968 2018.09 –
SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI 1968 2018.09 –
SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TDI 4Drive 1968 2018.09 –
SEAT TARRACO (KN2) 2.0 TSI 4Drive 1984 2018.11 –
SEAT TOLEDO IV (KG3) 1.6 TDI 1598 2015.05 – 2019.04
SKODA FABIA III Estate (NJ5) 1.4 TDI 1422 2014.10 –
SKODA KAMIQ (NW4) 1.6 TDI 1598 2019.07 –
SKODA KAMIQ (NW4) 1.6 TDI 1598 2019.09 –
SKODA KAROQ (NU7) 1.0 TSI 999 2017.07 –
SKODA KAROQ (NU7) 1.6 TDI 1598 2017.07 –
SKODA KAROQ (NU7) 2.0 TDI 4×4 1968 2017.07 –
SKODA KAROQ (NU7) 2.0 TDI 1968 2017.07 –
SKODA KAROQ (NU7) 2.0 TDI 4×4 1968 2017.07 –
SKODA KAROQ (NU7) 2.0 TSI 4×4 1984 2019.04 –
SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 4×4 1968 2016.10 –
SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 4×4 1968 2016.10 –
SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 1968 2016.10 –
SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 4×4 1968 2017.04 –
SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TDI 1968 2019.02 –
SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TSI 4×4 1984 2016.10 –
SKODA KODIAQ (NS7, NV7) 2.0 TSI 4×4 1984 2019.02 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 1598 2012.11 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 1598 2012.11 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 1598 2013.05 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4×4 1598 2014.09 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4×4 1598 2015.05 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 4×4 1598 2017.02 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 1.6 TDI 1598 2017.02 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 1968 2012.11 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI / TDI RS 4×4 1968 2013.05 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI RS 1968 2013.05 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TDI 4×4 1968 2014.09 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI RS 1984 2017.02 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI 1984 2017.02 –
SKODA OCTAVIA III (5E3, NL3, NR3) 2.0 TSI 4×4 1984 2019.02 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4×4 1598 2012.11 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 1598 2012.11 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 1598 2012.11 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 1598 2013.05 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4×4 1598 2015.05 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 1.6 TDI 4×4 1598 2017.02 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 1968 2012.11 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI 4×4 1968 2012.11 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI RS 1968 2013.05 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI / TDI RS 4×4 1968 2014.09 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI 1984 2017.02 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI RS 1984 2017.02 –
SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TSI 4×4 1984 2019.02 –
SKODA OCTAVIA IV (NX3) 2.0 TDI 1968 2020.01 –
SKODA OCTAVIA IV (NX3) 2.0 TDI 1968 2020.03 –
SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5) 2.0 TDI 1968 2019.11 –
SKODA OCTAVIA IV Combi (NX5) 2.0 TDI 1968 2019.11 –
SKODA SCALA (NW1) 1.6 TDI 1598 2019.02 –
SKODA SUPERB III (3V3) 1.6 TDI 1598 2015.03 –
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4×4 1968 2015.03 –
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 4×4 1968 2015.03 –
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TDI 1968 2015.03 –
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI 4×4 1984 2015.03 –
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI 4×4 1984 2015.03 –
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI 1984 2015.03 –
SKODA SUPERB III (3V3) 2.0 TSI 1984 2019.07 –
SKODA SUPERB III Estate (3V5) 1.6 TDI 1598 2015.03 –
SKODA SUPERB III Estate (3V5) 2.0 TDI 1968 2015.03 –
SKODA SUPERB III Estate (3V5) 2.0 TDI 4×4 1968 2015.03 –
SKODA SUPERB III Estate (3V5) 2.0 TDI 1968 2015.03 –
SKODA SUPERB III Estate (3V5) 2.0 TDI 4×4 1968 2015.03 –
SKODA SUPERB III Estate (3V5) 2.0 TSI 4×4 1984 2015.03 –
SKODA SUPERB III Estate (3V5) 2.0 TSI 4×4 1984 2015.03 –
SKODA SUPERB III Estate (3V5) 2.0 TSI 1984 2019.07 –
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 4×4 1968 2015.05 – 2017.12
SKODA YETI (5L) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2017.12
VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 1968 2017.03 – 2019.11
VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.05 – 2020.06
VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TDI 1968 2017.05 – 2020.06
VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TSI 4motion 1984 2017.04 – 2020.06
VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TSI 1984 2017.05 –
VW ARTEON (3H7, 3H8) 2.0 TSI 4motion 1984 2018.04 –
VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI 4motion 1968 2020.09 –
VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI 1968 2020.09 –
VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TDI 1968 2020.09 –
VW ARTEON SHOOTING BRAKE (3H9) 2.0 TSi 4motion 1984 2020.09 –
VW BEETLE (5C1, 5C2) 2.0 TDI 1968 2014.07 – 2018.09
VW BEETLE Convertible (5C7, 5C8) 2.0 TDI 1968 2014.06 – 2018.09
VW BEETLE Convertible (5C7, 5C8) 2.0 TDI 1968 2014.09 – 2018.09
VW CADDY ALLTRACK Box Body/MPV (SAA) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
VW CADDY ALLTRACK Box Body/MPV (SAA) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
VW CADDY ALLTRACK Box Body/MPV (SAA) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
VW CADDY ALLTRACK Box Body/MPV (SAA) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.05 –
VW CADDY ALLTRACK Box Body/MPV (SAA) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.11 –
VW CADDY ALLTRACK MPV (SAB) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.05 –
VW CADDY ALLTRACK MPV (SAB) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
VW CADDY ALLTRACK MPV (SAB) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
VW CADDY ALLTRACK MPV (SAB) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
VW CADDY ALLTRACK MPV (SAB) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.11 –
VW CADDY IV Box Body/MPV (SAA, SAH) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2020.09
VW CADDY IV Box Body/MPV (SAA, SAH) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2020.09
VW CADDY IV Box Body/MPV (SAA, SAH) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2020.09
VW CADDY IV Box Body/MPV (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.05 – 2020.09
VW CADDY IV Box Body/MPV (SAA, SAH) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.11 – 2020.09
VW CADDY IV MPV (SAB, SAJ) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2020.09
VW CADDY IV MPV (SAB, SAJ) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2020.09
VW CADDY IV MPV (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.05 – 2020.09
VW CADDY IV MPV (SAB, SAJ) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2020.09
VW CADDY IV MPV (SAB, SAJ) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.11 – 2020.09
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2016.12
VW CRAFTER Bus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 1968 2016.09 –
VW CRAFTER Bus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 1968 2016.09 –
VW CRAFTER Bus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 1968 2016.10 –
VW CRAFTER Bus (SYI, SYJ) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.03 –
VW CRAFTER Platform/Chassis (SZ_) 2.0 TDI 1968 2016.11 –
VW CRAFTER Platform/Chassis (SZ_) 2.0 TDI 1968 2016.11 –
VW CRAFTER Platform/Chassis (SZ_) 2.0 TDI 1968 2016.11 –
VW CRAFTER Platform/Chassis (SZ_) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.03 –
VW CRAFTER Platform/Chassis (SZ_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.07 –
VW CRAFTER Platform/Chassis (SZ_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.08 –
VW CRAFTER Platform/Chassis (SZ_) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.11 –
VW CRAFTER Platform/Chassis (SZ_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.11 –
VW CRAFTER Van (SY_, SX_) 2.0 TDI 1968 2016.09 –
VW CRAFTER Van (SY_, SX_) 2.0 TDI 1968 2016.09 –
VW CRAFTER Van (SY_, SX_) 2.0 TDI 1968 2016.10 –
VW CRAFTER Van (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.03 –
VW CRAFTER Van (SY_, SX_) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.04 –
VW CRAFTER Van (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.05 –
VW CRAFTER Van (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.08 –
VW CRAFTER Van (SY_, SX_) 2.0 TDI RWD 1968 2017.10 –
VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion 1598 2014.12 –
VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 1.8 TSI 4motion 1798 2014.12 –
VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion 1968 2014.12 –
VW GOLF ALLTRACK VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion 1968 2014.12 – 2018.05
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI 1598 2014.02 –
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI 1598 2014.02 –
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 1.6 TDI 1598 2016.11 –
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI 1968 2014.02 –
VW GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI 1968 2014.05 – 2017.11
VW GOLF VAN VII Variant (BA5) 1.6 TDi BlueMotion 4motion 1598 2013.05 – 2017.03
VW GOLF VAN VII Variant (BA5) 1.6 TDi BlueMotion 1598 2013.05 – 2017.03
VW GOLF VI Convertible (517) 2.0 TDI 1968 2013.11 – 2016.05
VW GOLF VI Convertible (517) 2.0 TDI 1968 2013.11 – 2016.05
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 1598 2012.08 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion 1598 2012.11 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 1598 2013.01 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 1598 2013.04 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 1598 2016.11 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 1968 2012.11 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 TDI 1968 2012.11 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTD 1968 2013.04 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI 1984 2013.04 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI 1984 2013.04 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI 1984 2013.11 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 R 4motion 1984 2016.12 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI 1984 2017.03 –
VW GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 2.0 GTI TCR 1984 2018.11 –
VW GOLF VII Van (5G1) 1.6 TDi BlueMotion 1598 2012.08 –
VW GOLF VII Van (5G1) 1.6 TDi BlueMotion 1598 2013.04 –
VW GOLF VII Van (5G1) 1.6 TDi BlueMotion 1598 2013.11 –
VW GOLF VII Van (5G1) 2.0 GTD 1968 2013.04 –
VW GOLF VII Van (5G1) 2.0 GTi 1984 2015.04 –
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion 1598 2013.05 – 2017.03
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 4motion 1598 2013.05 – 2017.03
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 1598 2013.05 – 2017.03
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 1598 2013.05 – 2017.03
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 1598 2013.05 – 2017.03
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 1.6 TDI 1598 2016.11 –
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 1968 2013.04 –
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 TDI 4motion 1968 2013.04 – 2018.05
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 GTD 1968 2015.01 – 2017.03
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion 1984 2015.03 – 2017.03
VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion 1984 2015.03 – 2017.03
VW GOLF VIII Variant (CG5) 2.0 TDI 1968 2020.08 –
VW GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 1968 2019.04 –
VW GRAND CALIFORNIA Camper (SCB, SCC) 2.0 TDI 4motion 1968 2019.04 –
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 1968 2015.04 –
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 1968 2015.04 –
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.08 –
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 1968 2018.11 –
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 4motion 1968 2018.12 –
VW MULTIVAN VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN) 2.0 TDI 1968 2019.07 –
VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.05 –
VW PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.07 –
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 4motion 1968 2014.11 –
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 1968 2014.11 –
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 1968 2014.11 –
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 1968 2015.07 –
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TDI 1968 2016.01 – 2017.05
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TSI 1984 2015.02 –
VW PASSAT B8 (3G2, CB2) 2.0 TSI 1984 2018.11 –
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 1968 2014.11 –
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 1968 2014.11 –
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 4motion 1968 2014.11 –
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TDI 1968 2015.07 –
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 1984 2014.08 –
VW PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) 2.0 TSI 1984 2018.11 –
VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.6 TDI 1598 2017.11 –
VW POLO VI (AW1, BZ1) 1.6 TDI 1598 2017.11 –
VW POLO VI (AW1, BZ1) 2.0 GTI 1984 2017.11 –
VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 TDI 1968 2014.05 – 2017.11
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 1968 2011.05 – 2019.07
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 1968 2013.01 – 2015.11
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 1968 2015.05 –
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.05 –
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 1968 2015.05 – 2015.11
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion 1968 2016.05 –
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion 1968 2018.11 –
VW T-CROSS (C11) 1.6 TDi 1598 2018.12 –
VW T-ROC (A11) 1.6 TDI 1598 2018.03 –
VW T-ROC (A11) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.09 –
VW T-ROC (A11) 2.0 TDI 1968 2018.03 –
VW T-ROC (A11) 2.0 TSI 4motion 1984 2017.07 –
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 1968 2010.05 – 2018.07
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.05 – 2018.07
VW TIGUAN (AD1, AX1) 1.6 TDI 1598 2016.05 – 2020.06
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 1968 2016.01 – 2020.07
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 1968 2016.01 – 2020.07
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 1968 2016.04 – 2020.07
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 1968 2016.05 – 2019.07
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 1968 2016.05 – 2020.07
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion 1968 2016.08 – 2020.07
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 1968 2016.08 – 2020.07
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TSI 4motion 1984 2016.01 –
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TSI 4motion 1984 2018.09 –
VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TSI 4motion 1984 2018.09 – 2020.07
VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TDI 1968 2017.06 –
VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.06 –
VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TDI 4motion 1968 2017.06 –
VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TSI 4motion 1984 2017.03 –
VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TSI 4motion 1984 2017.07 –
VW TIGUAN ALLSPACE (BW2) 2.0 TSI 4motion 1984 2018.09 –
VW TOURAN (5T1) 1.6 TDI 1598 2015.05 – 2016.05
VW TOURAN (5T1) 1.6 TDI 1598 2016.05 –
VW TOURAN (5T1) 1.8 TSI 1798 2015.11 –
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI 1968 2015.11 – 2019.07
VW TOURAN (5T1) 2.0 TDI 1968 2019.02 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 1968 2015.04 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 1968 2015.04 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 1968 2015.04 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 1968 2015.06 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 4motion 1968 2015.06 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 4motion 1968 2015.08 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 1968 2016.05 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 4motion 1968 2018.08 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 1968 2018.11 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 1968 2019.07 –
VW TRANSPORTER / CARAVELLE VI Bus (SGB, SGG, SGJ, SGC, SHB, SHJ 2.0 TDI 1968 2019.10 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 1968 2015.04 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 1968 2015.08 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 4motion 1968 2016.05 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 4motion 1968 2016.05 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 1968 2016.05 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 1968 2016.05 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 1968 2019.07 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 4motion 1968 2019.08 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 1968 2019.08 –
VW TRANSPORTER VI Platform/Chassis (SFD, SFE, SFL, SFZ, SJD, SJ 2.0 TDI 1968 2019.10 –
VW TRANSPORTER VI Van (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 1968 2015.06 –
VW TRANSPORTER VI Van (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.06 –
VW TRANSPORTER VI Van (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 1968 2015.08 –
VW TRANSPORTER VI Van (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 1968 2016.05 –
VW TRANSPORTER VI Van (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 4motion 1968 2018.08 –
VW TRANSPORTER VI Van (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 1968 2018.08 –
VW TRANSPORTER VI Van (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 1968 2019.07 –
VW TRANSPORTER VI Van (SGA, SGH, SHA, SHH) 2.0 TDI 1968 2019.10 –

Ajoneuvo

Porsche

VAG

Paino 0,286 kg

Saatat myös pitää...

  • Ale!
  • Ale!
    Tarjoukset

    Verhoilutyökalu srj. 4-os.

    4,90  Lisää ostoskoriin

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös