,

Kiertovesipumppu VAG

49,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): SEO10235 Osastot: , Avainsana tuotteelle
Kiertovesipumppu 12 Volttinen.
Sopii useaan Vag-konsernin autoon.
VERTAILUNUMEROT:
AUDI 1J0965561
AUDI 1J0965561A
AUDI 3D0965561A
AUDI 3D0965561D
AUDI 3D0965561C
BORG & BECK BWP1934
BORG & BECK BWP3008
BORG & BECK BWP3044
BOSCH 0392020073
FEBI BILSTEIN 36312
FIRST LINE FWP1934
FIRST LINE FWP3008
FORD 1101228
FORD 1124940
FORD 1138725
FORD 1307485
GATES 41508E
KÜHLER SCHNEIDER 7706521
METELLI 25-0001
METZGER 2221004
PIERBURG 7.02074.02.0
PIERBURG 7.06740.00.0
PIERBURG 7.07152.11.0
PORSCHE 95510656101
Saleri SIL PE1661
SEAT 1J0965561
SEAT 1J0965561A
SEAT 3D0965561A
SEAT 3D0965561D
SKODA 1J0965561
SKODA 1J0965561A
SKODA 3D0965561A
SKODA 3D0965561D
STELLOX 30949833
STELLOX 45000116SX
SWAG 30936312
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 719196
VEMO V10160004
VW 1J0965561
VW 1J0965561A
VW 3D0965561A
VW 3D0965561D
SOPIVUUS:
Merkki Malli Tyyppi Moottori Vuosimalli
AUDI A3 (8P1) 3.2 V6 quattro 3189 2003.07 – 2009.05
AUDI A3 Sportback (8PA) 3.2 V6 quattro 3189 2004.09 – 2009.05
AUDI A6 C5 (4B2) 2.7 T quattro 2671 2001.08 – 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.7 T quattro 2671 2001.08 – 2005.01
AUDI ALLROAD C5 (4BH) 2.7 T quattro 2671 2000.05 – 2005.08
AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro 3597 2006.08 – 2010.05
AUDI TT (8J3) 3.2 V6 quattro 3189 2006.08 – 2010.06
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro 3189 2003.07 – 2006.06
AUDI TT Roadster (8J9) 3.2 V6 quattro 3189 2007.03 – 2010.06
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro 3189 2003.07 – 2006.06
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 V6 2792 2000.04 – 2006.05
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.8 2792 1995.11 – 2000.07
FORD GALAXY MK I VAN (WGR) 2.8 2792 2000.05 – 2006.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V 1781 1997.10 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1896 1996.04 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion 1896 2000.06 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1896 2000.06 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1896 2002.11 – 2008.11
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1896 2005.05 – 2007.05
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i 1984 1996.04 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 2792 2000.06 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion 2792 2000.06 – 2010.03
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR 1781 2003.12 – 2008.05
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R 1781 2004.01 – 2008.02
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 2792 2001.02 – 2006.06
SEAT LEON (1M1) 2.8 2792 2002.05 – 2004.06
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 2324 1998.10 – 2000.11
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V 2324 2000.09 – 2003.11
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 2324 1998.10 – 2000.10
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion 2324 1998.12 – 2000.10
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 2324 2000.10 – 2005.05
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion 2324 2000.10 – 2005.05
VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion 2792 1999.03 – 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 2324 1999.05 – 2000.10
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion 2324 1999.05 – 2000.10
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion 2324 2000.10 – 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 2324 2000.10 – 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion 2792 1999.05 – 2005.05
VW EOS (1F7, 1F8) 3.2 V6 3189 2006.06 – 2009.05
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 2324 1997.08 – 2000.10
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion 2324 1998.12 – 2000.10
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion 2324 2000.10 – 2005.06
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 2324 2000.10 – 2005.06
VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion 2792 1999.03 – 2005.06
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion 3189 2002.09 – 2005.06
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 2324 1999.05 – 2006.06
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion 2324 1999.05 – 2006.06
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 2324 2000.10 – 2006.06
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion 2324 2000.10 – 2006.06
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion 2792 1999.05 – 2006.06
VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion 3189 2005.11 – 2008.11
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI 2461 1996.07 – 2006.07
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2461 1999.05 – 2006.07
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2461 1999.05 – 2006.07
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI 2799 2001.05 – 2006.06
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI 2461 1996.09 – 2006.07
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2461 1999.05 – 2006.07
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2461 1999.05 – 2006.07
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2461 2001.05 – 2006.07
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2461 2001.05 – 2006.07
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI 2799 1999.01 – 2006.07
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI 2799 2002.04 – 2006.07
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI 2461 1996.09 – 2006.07
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2461 1999.05 – 2006.07
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2461 1999.05 – 2006.07
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI 2799 2002.04 – 2006.07
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 2324 1996.10 – 2000.11
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion 2324 1997.10 – 2000.11
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 2324 1997.06 – 2000.11
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion 2324 1997.10 – 2000.11
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 2324 2000.11 – 2005.05
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion 2324 2000.11 – 2005.05
VW PASSAT B5.5 (3B3) 4.0 W8 4motion 3999 2001.09 – 2004.09
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion 2324 2000.11 – 2005.05
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 2324 2000.11 – 2005.05
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 4.0 W8 4motion 3999 2001.09 – 2004.09
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 3189 2002.04 – 2005.05
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion 3189 2004.02 – 2008.11
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.6 V6 4motion 3597 2008.11 – 2016.03
VW POLO (9N_) 1.8 GTI 1781 2005.09 – 2009.11
VW POLO (9N_) 1.8 GTi Cup Edition 1781 2006.05 – 2009.11
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 1896 1995.09 – 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 1984 1995.09 – 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 LPG 1984 2006.04 – 2010.03
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 3189 2002.10 – 2006.11
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 3189 2004.11 – 2006.11
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI 3597 2005.10 – 2010.05
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 TD 1896 1992.10 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D 2370 1997.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 2461 1990.09 – 2003.06
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro 2461 1992.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI 2461 1995.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI Syncro 2461 1996.01 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro 2461 1996.07 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI 2461 1998.05 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI 2461 1998.05 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 6 2792 1995.11 – 2000.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR6 2792 2000.04 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 1.9 TD 1896 1992.10 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 2461 1990.11 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 Syncro 2461 1992.11 – 2001.11
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 TDI 2461 1995.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 Syncro 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 TDI Syncro 2461 1998.05 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 TDI 2461 1998.05 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.8 2792 1996.05 – 2000.05
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.8 VR6 2792 2000.06 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD 1896 1992.10 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 2461 1990.11 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro 2461 1995.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 2461 1995.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro 2461 1996.01 – 2001.11
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 2461 1998.12 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 2461 2000.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR6 2792 1996.05 – 2000.05
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR6 2792 2000.06 – 2003.04

Ajoneuvo

Porsche

VAG

Paino 0,500 kg

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös