,

Kiertovesipumppu Mini/BMW

59,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): SEO10290 Osastot: , Avainsanat tuotteelle , , , ,
KIERTOVESIPUMPPU MINI/BMW MINI COOPER 06-, 
CLUBMAN 07-, COUNTRYMAN 10-, PACEMAN 12-
Vertailunumerot:
BBR Automotive 001-10-26480
BMW 11517583160
BMW 11517604525
BMW 11517629917
BMW 11517629917
BMW 7583160
BMW 7604525
BMW 7629917
GATES 42503E
HOFFER 7500025
HOFFER 7500071
MEAT & DORIA 20025
MEAT & DORIA 20071
METZGER 2221047
MINI 11517604525
MINI 11537563721
MINI 11537577519
MINI 11537603976
MINI 11537619360
MINI 11537630368
PIERBURG 7.10102.02.0
Saleri SIL PE1703
SIDAT 5.5077
Sopivuus:
MINI MINI (R56) Cooper S 1598 2006.10 – 2010.02
MINI MINI (R56) Cooper S John Cooper Works 1598 2006.11 – 2010.02
MINI MINI (R56) John Cooper Works 1598 2007.11 – 2013.11
MINI MINI (R56) Cooper S 1598 2010.03 – 2013.11
MINI MINI (R56) Cooper S 1598 2010.03 – 2013.11
MINI MINI (R56) Cooper S John Cooper Works 1598 2012.01 – 2013.11
MINI MINI (R56) John Cooper Works GP 1598 2012.09 – 2013.11
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 1598 2007.08 – 2010.07
MINI MINI CLUBMAN (R55) Cooper S 1598 2007.10 – 2014.06
MINI MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works 1598 2007.11 – 2014.06

Ajoneuvo

BMW

Mini

Paino ,410 kg

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös