,

Kiertovesipumppu Mercedes

56,90 

Saatavuus: Varastossa

Kiertovesipumppu ajoneuvoille: 
MERCEDES C 202 93-00, E 210 96-03, CLK 97-02, SL 01-12
Vertailunumerot:
AIC 56946
BOSCH 0392020029
CSV electronic parts CBA5202
ERA 370018
ERA 370026
ESEN SKV 22SKV006
FISPA 5.5202
FISPA 5.5202A2
FREY 723021201
GATES 41535E
GATES-SEA 41535E
GK 998247
GRAF AWP006
HEPU AP8247
HERTH+BUSS ELPARTS 65452027
HOFFER 7500051
HOFFER 7500051E
KWP 11006
MAGNETI MARELLI 012316000013
MEAT & DORIA 20051
MEAT & DORIA 20051E
MERCEDES-BENZ 001 835 35 64
MERCEDES-BENZ A0018353564
METELLI 25-0006
METZGER 2221005
MEYLE 013 229 0001
NISSENS 831055
NTY CPZ-ME-005
OSSCA 26320
PATRON PCP044
PIERBURG 7.06740.05.0
PIM 10890080
Saleri SIL PE1657
SIDAT 5.5202
SIDAT 5.5202A2
SKF VKPA 88914
STELLOX 24-00018-SX
SWAG 10 94 5771
TRISCAN 8600 23074
VEMO V30-16-0001
VEMO V30-16-0001-1
WE PARTS 441450053
WE PARTS 441450186
WILMINK GROUP WG1427512
WILMINK GROUP WG1756137
WILMINK GROUP WG1780042
WILMINK GROUP WG1804699
WILMINK GROUP WG1941139
WILMINK GROUP WG2014048
WILMINK GROUP WG2014056

 

Sopivuus:
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 1799 1993.03 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 1799 1994.11 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 1997 1993.03 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 1997 1996.10 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) 1998 1994.01 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 1998 1995.10 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 1998 1996.11 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 CDI (202.133) 2151 1997.09 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 CDI (202.134) 2151 1998.03 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 2155 1993.08 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) 2155 1996.07 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) 2199 1993.03 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) 2295 1995.10 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) 2295 1996.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 240 (202.026) 2398 1997.06 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 2497 1993.05 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 2497 1995.10 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) 2799 1993.05 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.029) 2799 1997.06 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) 3606 1994.05 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 43 AMG (202.033) 4266 1997.08 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) 1799 1996.06 – 2000.09
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 1997 1996.10 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) 1998 1996.06 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) 1998 1996.11 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) 1998 2000.09 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) 1998 2000.09 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193) 2151 1997.09 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T CDI (202.194) 2151 1998.03 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 2155 1996.06 – 1998.09
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 2155 1996.06 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) 2295 1996.06 – 1998.06
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) 2295 1997.06 – 2000.09
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.086) 2398 1997.06 – 2000.09
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 2497 1996.06 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.088) 2597 2000.09 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 280 T (202.089) 2799 1997.06 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 43 AMG (202.093) 4266 1997.08 – 2001.03
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345) 1998 1997.06 – 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347) 2295 1997.06 – 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365) 3199 1997.06 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370) 4266 1998.07 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 5.4 5439 1998.10 – 2002.07
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374) 5439 1999.08 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 200 Kompressor (208.445) 1998 1998.03 – 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 230 Kompressor (208.447) 2295 1998.03 – 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 320 (208.465) 3199 1998.03 – 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 430 (208.470) 4266 1998.09 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) 1997 1996.01 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 (210.035) 1998 1995.06 – 2000.08
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.045) 1998 1997.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.048) 1998 2000.08 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) 2155 1995.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D 2155 1996.05 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 240 (210.061) 2398 1997.06 – 2000.08
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 D (210.010) 2497 1995.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 Turbo-D (210.015) 2497 1997.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 240 (210.062) 2597 2000.08 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.053) 2799 1996.01 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.063) 2799 1996.12 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 4-matic (210.081) 2799 1996.12 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 290 Turbo-D (210.017) 2874 1996.03 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 D (210.020) 2996 1995.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 (210.055) 3199 1995.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 (210.065) 3199 1997.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 4-matic (210.082) 3199 1997.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 420 (210.072) 4196 1996.01 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 430 (210.070) 4266 1997.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 430 4-matic (210.083) 4266 1999.05 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 50 AMG (210.072) 4973 1996.02 – 1997.08
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 55 AMG (210.074) 5439 1997.08 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS Platform/Chassis (VF210) E 280 (210.663) 2799 1999.07 – 2002.11
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T (210.235) 1998 1996.06 – 2000.08
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245) 1998 1997.06 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248) 1998 2000.08 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 230 T (210.237) 2295 1996.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 240 T (210.261) 2398 1997.06 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T D (210.210) 2497 1996.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215) 2497 1997.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 240 T (210.262) 2597 2000.08 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 280 T 4-matic (210.281) 2799 1996.12 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 280 T (210.263) 2799 1996.12 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217) 2874 1996.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T (210.265) 3199 1996.12 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T 4-matic (210.282) 3199 1996.12 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 420 T (210.272) 4196 1996.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T (210.270) 4266 1997.06 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T 4-matic (210.283) 4266 1999.05 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 55 T AMG (210.274) 5439 1997.08 – 2003.03
MERCEDES-BENZ SL (R129) 55 AMG 5439 1999.08 – 2001.07
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) 4966 2001.10 – 2012.01
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG (230.474) 5439 2001.10 – 2002.0

Ajoneuvo

MB

Paino 0,36 kg

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös