,

Kiertovesipumppu Mercedes

58,50 

Saatavuus: Varastossa

Kiertovesipumppu 12v
Vertailunumerot:
AIC 56132
AKS DASIS 570236N
BGA CP5612ACP
BOSCH 0 392 020 026
BUGIAD BWP52002
CAUTEX 768115
CHRYSLER 05098398AA
CHRYSLER 5098398AA
CSV electronic parts CBA5087
CSV electronic parts CBA5087C
DODGE 05098398AA
DODGE 5098398AA
DOLZ EM500A
DT Spare Parts 4.66816
ERA 370017
ESEN SKV 22SKV004
FISPA 5.5087
FISPA 5.5087A2
FRECCIA AWP0104
GATES 41520E
GATES-AU 41520E
GATES-MX 41520E
GATES-SEA 41520E
GGT PA13233
GK 998245
GRAF AWP003
HEPU AP8245
HERTH+BUSS ELPARTS 65452003
HOFFER 7500036
HOFFER 7500036E
KWP 11003
MAGNETI MARELLI 012316000012
MAXGEAR 18-0234
MEAT & DORIA 20036
MEAT & DORIA 20036E
MERCEDES-BENZ 000 835 65 64
MERCEDES-BENZ 000 835 80 64
MERCEDES-BENZ 001 835 11 64
MERCEDES-BENZ 001 835 12 64
MERCEDES-BENZ 001 835 13 64
MERCEDES-BENZ A000 835 65 64
MERCEDES-BENZ A000 835 80 64
MERCEDES-BENZ A001 835 11 64
MERCEDES-BENZ A001 835 12 64
MERCEDES-BENZ A001 835 13 64
Metalcaucho 32314
METELLI 25-0003
METZGER 2221002
NISSENS 831050
NRF 390025
NTY CPZ-ME-001
OSSCA 22417
PATRON PCP004
PATRON PCP055
PIERBURG 7.06740.02.0
PIM 10890010
RIDEX 999W0005
Saleri SIL PE1667
SIDAT 5.5087
SIDAT 5.5087A2
SKF VKPA 81906
Stark SKWPP-1900004
STC T432314
STELLOX 24-00004-SX
SWAG 10 94 5770
TOPRAN 408 938
TRISCAN 8600 23066
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.59.090
VEMO V30-16-0003
VEMO V30-16-0009
WE PARTS 441450036
WE PARTS 441450167
WILMINK GROUP WG1427511
WILMINK GROUP WG1719747
WILMINK GROUP WG1756134
WILMINK GROUP WG1780040
WILMINK GROUP WG1902496
WILMINK GROUP WG2010437
Sopivuus:
CHRYSLER CROSSFIRE 3.2 3199 2003.07 – 2008.12
CHRYSLER CROSSFIRE SRT-6 3199 2004.09 – 2007.12
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster 3.2 3199 2004.05 – 2008.12
CHRYSLER CROSSFIRE Roadster SRT-6 3199 2004.09 – 2006.12
DODGE SPRINTER 2500 Cab & Chassis 2.7 D 2685 2003.09 – 2006.12
DODGE SPRINTER 2500 Standard Cargo Van (VA) 2.7 D 2685 2003.09 – 2006.12
DODGE SPRINTER 2500 Standard Passenger Van 2.7 D 2685 2003.09 – 2006.12
DODGE SPRINTER 3500 Cab & Chassis 2.7 D 2685 2005.01 – 2006.12
DODGE SPRINTER 3500 Standard Cargo Van 2.7 D 2685 2002.09 – 2006.12
MERCEDES-BENZ 124 Convertible (A124) 300 CE-24 (124.061) 2960 1992.04 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Convertible (A124) 300 CE-24 (124.061) 2960 1992.04 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Coupe (C124) 200 CE (124.041) 1996 1990.03 – 1992.12
MERCEDES-BENZ 124 Coupe (C124) 230 CE (124.043) 2298 1987.03 – 1992.12
MERCEDES-BENZ 124 Coupe (C124) 230 CE (124.043) 2298 1987.03 – 1992.12
MERCEDES-BENZ 124 Coupe (C124) 230 CE Cat (124.043) 2298 1989.06 – 1992.12
MERCEDES-BENZ 124 Coupe (C124) 300 CE 2960 1987.03 – 1989.12
MERCEDES-BENZ 124 Coupe (C124) 300 CE (124.050) 2960 1987.03 – 1993.05
MERCEDES-BENZ 124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051) 2960 1989.09 – 1992.12
MERCEDES-BENZ 124 Coupe (C124) 300 CE-24 (124.051) 2960 1989.09 – 1992.12
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 200 (124.020) 1996 1985.12 – 1990.05
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 200 (124.020) 1996 1986.01 – 1990.05
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 200 1996 1986.01 – 1992.10
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 200 E (124.021) 1996 1988.09 – 1989.12
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 200 E (124.021) 1996 1988.09 – 1993.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 200 D (124.120) 1997 1984.12 – 1989.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 200 D (124.120) 1997 1989.08 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 200 E 1997 1992.11 – 1993.05
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 230 E (124.023) 2298 1984.12 – 1992.03
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 230 E (124.023) 2298 1985.01 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 230 E Cat (124.023) 2298 1989.06 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 250 D (124.125) 2497 1985.04 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 250 Turbo-D (124.128) 2497 1988.09 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 250 D (124.125) 2497 1989.01 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 260 E (124.026) 2597 1985.09 – 1989.12
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 260 E (124.026) 2597 1985.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 260 E 4-matic (124.226) 2597 1986.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 E 2960 1985.01 – 1985.12
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 E 2960 1985.06 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 E (124.030) 2960 1985.08 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 E 4-matic 2960 1986.09 – 1992.02
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 E 4-matic (124.230) 2960 1986.09 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 E-24 (124.031) 2960 1988.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 D (124.130) 2996 1984.12 – 1989.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 Turbo-D (124.133) 2996 1986.09 – 1988.09
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 2996 1986.09 – 1988.09
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 D 4-matic (124.330) 2996 1986.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 2996 1988.01 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 Turbo-D (124.133) 2996 1988.09 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 D (124.130) 2996 1989.08 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 D 4-matic (124.330) 2996 1989.08 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 300 D (124.130) 2996 1990.06 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 400 E 4.2 (124.034) 4196 1992.10 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 Saloon (W124) 500 E (124.036) 4973 1991.01 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T (124.080) 1996 1985.09 – 1989.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T (124.080) 1996 1986.01 – 1990.05
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 TE (124.081) 1996 1988.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) 1997 1985.09 – 1991.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 200 T D (124.180) 1997 1988.09 – 1991.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 230 TE (124.083) 2298 1985.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 230 TE (124.083) 2298 1985.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 230 TE Cat (124.083) 2298 1989.06 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) 2497 1985.09 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 TD Turbo (124.188) 2497 1988.03 – 1993.07
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 250 T D (124.185) 2497 1989.01 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 260 TE FGST. 2597 1989.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE (124.090) 2960 1986.01 – 1989.12
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE (124.090) 2960 1986.01 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE 4-matic (124.290) 2960 1986.09 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE-24 (124.091) 2960 1989.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE-24 (124.091) 2960 1989.09 – 1992.08
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) 2996 1986.09 – 1989.01
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D 2996 1986.09 – 1989.01
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 2996 1986.09 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 2996 1989.01 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T D (124.190) 2996 1989.01 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 T Turbo-D (124.193) 2996 1989.01 – 1993.06
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TD T 2996 1992.06 – 1993.05
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 2298 1986.09 – 1991.08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.3 (201.028) 2298 1986.10 – 1993.08
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 2597 1986.09 – 1989.12
MERCEDES-BENZ 190 (W201) E 2.6 (201.029) 2597 1986.09 – 1993.08
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 1799 1993.03 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 180 (202.018) 1799 1994.11 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.120) 1997 1993.03 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 D (202.122) 1997 1996.10 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 (202.020) 1998 1994.01 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 1998 1995.10 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 Kompressor (202.025) 1998 1996.11 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 CDI (202.133) 2151 1997.09 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 200 CDI (202.134) 2151 1998.03 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.121) 2155 1993.08 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 D (202.021) 2155 1996.07 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 220 (202.022) 2199 1993.03 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 Kompressor (202.024) 2295 1995.10 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 230 (202.023) 2295 1996.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 240 (202.026) 2398 1997.06 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 D (202.125) 2497 1993.05 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 250 Turbo-D (202.128) 2497 1995.10 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.028) 2799 1993.05 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 280 (202.029) 2799 1997.06 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) 3606 1994.05 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 43 AMG (202.033) 4266 1997.08 – 2000.05
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.078) 1799 1996.06 – 2000.09
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T D (202.180) 1997 1996.10 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T (202.080) 1998 1996.06 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.082) 1998 1996.11 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T Kompressor (202.087) 1998 2000.09 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 180 T (202.081) 1998 2000.09 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T CDI (202.193) 2151 1997.09 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 200 T CDI (202.194) 2151 1998.03 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 2155 1996.06 – 1998.09
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 220 T D (202.182) 2155 1996.06 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T (202.083) 2295 1996.06 – 1998.06
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 230 T Kompressor (202.085) 2295 1997.06 – 2000.09
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.086) 2398 1997.06 – 2000.09
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 250 T Turbo-D (202.188) 2497 1996.06 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 240 T (202.088) 2597 2000.09 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 280 T (202.089) 2799 1997.06 – 2001.03
MERCEDES-BENZ C-CLASS T-Model (S202) C 43 AMG (202.093) 4266 1997.08 – 2001.03
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.345) 1998 1997.06 – 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 (208.335) 1998 1997.06 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 200 Kompressor (208.344) 1998 2000.06 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.347) 2295 1997.06 – 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 230 Kompressor (208.348) 2295 2000.06 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 320 (208.365) 3199 1997.06 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 430 (208.370) 4266 1998.07 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 5.4 5439 1998.10 – 2002.07
MERCEDES-BENZ CLK (C208) 55 AMG (208.374) 5439 1999.08 – 2002.06
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 200 Kompressor (208.445) 1998 1998.03 – 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 200 (208.435) 1998 1998.03 – 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 200 Kompressor (208.444) 1998 2000.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 230 Kompressor (208.447) 2295 1998.03 – 2000.06
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 230 Kompressor (208.448) 2295 2000.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 320 (208.465) 3199 1998.03 – 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 430 (208.470) 4266 1998.09 – 2002.03
MERCEDES-BENZ CLK Convertible (A208) 55 AMG (208.474) 5439 2000.01 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 200 D (124.120) 1997 1993.06 – 1995.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) 2497 1993.06 – 1995.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 4-matic (124.230) 2960 1993.06 – 1995.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) 2996 1993.06 – 1995.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 Turbo-D (124.133) 2996 1993.06 – 1995.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 420 (124.034) 4196 1993.06 – 1995.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 500 (124.036) 4973 1993.06 – 1995.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 60 AMG (124.036) 5956 1994.05 – 1995.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 D (210.003) 1997 1996.01 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 (210.035) 1998 1995.06 – 2000.08
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.045) 1998 1997.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 Kompressor (210.048) 1998 2000.08 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 CDI (210.006) 2148 1999.07 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 CDI (210.006) 2148 1999.07 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 CDI (210.007) 2148 1999.07 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 CDI (210.006) 2151 1998.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 200 CDI (210.007) 2151 1998.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D (210.004) 2155 1995.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 220 D 2155 1996.05 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 240 (210.061) 2398 1997.06 – 2000.08
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 D (210.010) 2497 1995.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 250 Turbo-D (210.015) 2497 1997.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 240 (210.062) 2597 2000.08 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 270 CDI (210.016) 2685 1999.07 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 270 CDI (210.016) 2685 1999.07 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.053) 2799 1996.01 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 4-matic (210.081) 2799 1996.12 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 280 (210.063) 2799 1996.12 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 290 Turbo-D (210.017) 2874 1996.03 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 D (210.020) 2996 1995.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 300 Turbo-D (210.025) 2996 1996.12 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 (210.055) 3199 1995.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 4-matic (210.082) 3199 1997.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 (210.065) 3199 1997.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 320 CDI (210.026) 3222 1999.07 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 420 (210.072) 4196 1996.01 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 430 (210.070) 4266 1997.06 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 430 4-matic (210.083) 4266 1999.05 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 50 AMG (210.072) 4973 1996.02 – 1997.08
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W210) E 55 AMG (210.074) 5439 1997.08 – 2002.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS Platform/Chassis (VF210) E 280 (210.663) 2799 1999.07 – 2002.11
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T 4-matic (124.290) 2960 1993.06 – 1996.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T (210.235) 1998 1996.06 – 2000.08
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.245) 1998 1997.06 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 200 T Kompressor (210.248) 1998 2000.08 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206) 2148 1999.05 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206) 2148 1999.07 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 220 T CDI (210.206) 2151 1998.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 240 T (210.261) 2398 1997.06 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T D (210.210) 2497 1996.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 250 T Turbo-D (210.215) 2497 1997.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 240 T (210.262) 2597 2000.08 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 270 T CDI (210.216) 2685 1999.07 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 270 T CDI 2685 2000.02 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 280 T (210.263) 2799 1996.12 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 280 T 4-matic (210.281) 2799 1996.12 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217) 2874 1996.06 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 300 T Turbo-D (210.225) 2996 1996.12 – 1999.07
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T (210.265) 3199 1996.12 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 320 T 4-matic (210.282) 3199 1996.12 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 420 T (210.272) 4196 1996.06 – 1997.06
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T (210.270) 4266 1997.06 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 430 T 4-matic (210.283) 4266 1999.05 – 2003.03
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S210) E 55 T AMG (210.274) 5439 1997.08 – 2003.03
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) G 270 CDI 2685 2003.01 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) G 290 TD (461.335, 461.336) 2874 1997.07 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 200 GE (463.220) 1996 1990.01 – 1993.07
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 230 GE (463.224, 463.225) 2298 1990.06 – 1993.06
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 250 GD (463.324, 463.325) 2497 1990.06 – 1992.10
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 270 CDI (463.322, 463.323) 2685 2001.10 – 2003.07
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) 2960 1989.09 – 1993.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 (463.228, 463.227) 2960 1993.06 – 1997.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 CDI (463.340, 463.341, 463.343) 2987 2006.09 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 350 CDI 2987 2011.07 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GD (463.327, 463.328) 2996 1989.09 – 1993.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 Diesel (463.327, 463.328) 2996 1993.09 – 1994.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 300 TD (463.330, 463.331) 2996 1996.08 – 2000.07
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 (463.230, 463.231) 3199 1994.09 – 1997.12
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 (463.232, 463.233, 463.244, 463.245) 3199 1997.07 – 2004.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 350 Turbo GD (463.320, 463.321) 3449 1991.09 – 1996.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 400 CDI (463.332, 463.333) 3996 2000.12 – 2006.07
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 500 (463.247, 463.248, 463.249, 463.240, 463.241,… 4966 1998.04 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 500 GE (463.228) 4973 1993.09 – 1994.12
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 55 AMG (463.243, 463.246) 5439 1999.04 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 55 AMG (463.270, 463.271) 5439 2004.06 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 55 AMG (463.270, 463.271) 5439 2004.09 – 2011.12
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 55 AMG (463.270, 463.271) 5439 2006.08 – 2012.12
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 55 AMG (463.270, 463.271) 5439 2008.08 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 500 (463.222, 463.236, 463.237, 463.242) 5461 2008.05 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 63 AMG (463.273) 5461 2012.05 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 63 AMG 6×6 5461 2014.12 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 65 AMG 5980 2012.05 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 200 GE (463.200) 1996 1990.01 – 1993.07
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 230 GE (463.204) 2298 1990.06 – 1993.02
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GE (463.207) 2960 1989.09 – 1997.09
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 320 CDI (463.303) 2987 2006.09 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 350 CDI 2987 2011.07 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 300 GD (463.307) 2996 1989.09 – 1993.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 Diesel (463.307) 2996 1993.09 – 1994.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 300 TD (463.308) 2996 1996.09 – 2000.07
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 320 (463.209, 463.250) 3199 1997.11 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 320 (463.250) 3199 1997.11 – 2004.08
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) 350 G Turbo-D (463.300) 3449 1991.09 – 1997.09
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 400 CDI (463.309) 3996 2000.12 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 500 (463) 4966 1998.04 –
MERCEDES-BENZ G-CLASS Cabrio (W463) G 500 (463.202) 5461 2009.12 –
MERCEDES-BENZ SL (R129) 55 AMG 5439 1999.08 – 2001.07
MERCEDES-BENZ SL (R230) 500 (230.475) 4966 2001.10 – 2012.01
MERCEDES-BENZ SL (R230) 55 AMG (230.474) 5439 2001.10 – 2002.06
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 (170.435) 1998 1996.09 – 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) 1998 1996.10 – 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) 1998 2000.03 – 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) 2295 1996.09 – 2000.03
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) 2295 2000.03 – 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 320 (170.465) 3199 2000.03 – 2004.04
MERCEDES-BENZ SLK (R170) 32 AMG Kompressor (170.466) 3199 2001.03 – 2004.04
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) 213 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) 211 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) 208 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) 214 (902.071, 902.072, 902.671, 902.672) 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) 214 NGT 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Bus (B901, B902) 216 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platform/Chassis (B901, B902) 213 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platform/Chassis (B901, B902) 211 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platform/Chassis (B901, B902) 208 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platform/Chassis (B901, B902) 214 NGT 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platform/Chassis (B901, B902) 214 (902.011, 902.012, 902.611, 902.612) 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Platform/Chassis (B901, B902) 216 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Van (B901, B902) 213 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Van (B901, B902) 211 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Van (B901, B902) 208 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Van (B901, B902) 214 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Van (B901, B902) 214 NGT 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 2-t Van (B901, B902) 216 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 313 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 311 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 308 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 313 CDI 4×4 2148 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 311 CDI 4×4 2148 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 314 NGT 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 314 (903.071, 903.072, 903.073, 903.671, 903.672,… 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 314 4×4 2295 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 316 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Bus (B903) 316 CDI 4×4 2685 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 311 CDI 4×4 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 313 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 311 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 313 CDI 4×4 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 308 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 314 (903.011, 903.012, 903.013, 903.022, 903.611,… 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 314 NGT (903.611, 903.612) 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 314 4×4 2295 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 316 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Platform/Chassis (B903) 316 CDI 4×4 2685 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 313 CDI (903.663, 903.662, 903.661) 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 311 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 308 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 311 CDI 4×4 2148 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 313 CDI 4×4 2148 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 314 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 314 NGT (903.661) 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 314 4×4 2295 2002.08 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 316 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 3-t Van (B903) 316 CDI 4×4 2685 2001.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bus (B904) 408 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bus (B904) 413 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bus (B904) 411 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Bus (B904) 416 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 411 CDI 4×4 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 411 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 413 CDI 4×4 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 408 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 413 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 414 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 2295 1995.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 414 4×4 (904.012, 904.013, 904.612, 904.613) 2295 1997.05 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 416 CDI 4×4 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Platform/Chassis (B904) 416 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 413 CDI 4×4 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 411 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 408 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 411 CDI 4×4 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 413 CDI 2148 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 414 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 2295 1996.02 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 414 4×4 (904.062, 904.063, 904.662, 904.663) 2295 1997.05 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 416 CDI 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 4-t Van (B904) 416 CDI 4×4 2685 2000.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ SPRINTER 5-t Platform/Chassis (B905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623) 2685 2001.04 – 2006.05
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 200 (638.214, 638.294) 1998 1997.02 – 2003.07
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 200 CDI (638.294) 2148 1999.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 220 CDI (638.294) 2148 1999.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 (638.234, 638.294) 2295 1996.10 – 2003.07
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 230 TD (638.274) 2299 1996.09 – 2003.07
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 280 (638.244, 638.294) 2792 1997.08 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) 1598 2002.02 – 2005.07
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.6 (414.700) 1598 2002.02 – 2005.07
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 1689 2002.02 – 2005.07
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.7 CDI (414.700) 1689 2002.02 – 2005.07
MERCEDES-BENZ VANEO (414) 1.9 (414.700) 1898 2002.02 – 2005.07
MERCEDES-BENZ VITO Bus (W638) 113 2.0 (638.114, 638.194) 1998 1996.02 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Bus (W638) 112 CDI 2.2 (638.194) 2148 1999.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Bus (W638) 110 CDI 2.2 (638.194) 2148 1999.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Bus (W638) 108 CDI 2.2 (638.194) 2148 1999.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Bus (W638) 114 2.3 (638.134, 638.194) 2295 1996.12 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Bus (W638) 110 TD 2.3 (638.174) 2299 1996.02 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Bus (W638) 108 D 2.3 (638.164) 2299 1996.02 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Van (W638) 113 2.0 (638.014, 638.094) 1998 1997.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Van (W638) 112 CDI 2.2 (638.094) 2148 1999.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Van (W638) 110 CDI 2.2 (638.094) 2148 1999.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Van (W638) 108 CDI 2.2 (638.094) 2148 1999.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Van (W638) 114 2.3 (638.034, 638.094) 2295 1997.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Van (W638) 108 D 2.3 (638.064, 638.068) 2299 1997.03 – 2003.07
MERCEDES-BENZ VITO Van (W638) 110 D 2.3 (638.074, 638.078) 2299 1997.03 – 2003.07

Ajoneuvo

MB

Paino 0,496 kg

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös