,

Kiertovesipumppu Ford/VAG

59,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): SEO10257 Osastot: , Avainsanat tuotteelle , ,
KIERTOVESIPUMPPU 12V.
Vertailunumerot:
AIC 56134
AKS DASIS 761003N
AUTOMEGA 160037010
BGA CP2303ACP
BORG & BECK BWP3005
BOSCH 0 392 020 024
BRÜCK GERMANY 251919372
BRÜCK GERMANY 251965561B
BUGIAD BWP52003
CAUTEX 768114
CSV electronic parts CBA5052
DT Spare Parts 4.66404
ERA 370015
ERA 370016
ESEN SKV 22SKV003
FIRST LINE FWP3005
FISPA 5.5052
FRECCIA AWP0110
GATES 41532E
GATES-AU 41532E
GATES-MX 41532E
GATES-SEA 41532E
GK 998244
GRAF AWP002
HEPU AP8244
HERTH+BUSS ELPARTS 65452002
HOFFER 7500017
KWP 11002
MAGNETI MARELLI 012316000020
MAXGEAR 18-0229
MEAT & DORIA 20017
MERCEDES-BENZ 001 201 20 00
MERCEDES-BENZ A001 201 20 00
Metalcaucho 32313
METELLI 25-0002
METZGER 2221003
MEYLE 100 899 0024
NISSENS 831052
NRF 390022
NTY CPZ-FR-000
OSSCA 18690
PATRON PCP003
PIERBURG 7.06740.04.0
PIM 10850040
RIDEX 999W0003
Saleri SIL PE1666
SEAT 251 965 561 B
SIDAT 5.5052
SKF VKPA 81903
Stark SKWPP-1900002
STARTVOLT SEP 1802
STC T432313
STELLOX 24-00001-SX
SWAG 30 93 6770
TOPRAN 107 696
TRICLO 473957
TRISCAN 8600 10082
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.59.036
VEMO V10-16-0001
VIKA 99651617801
VW 251 965 561 B
WE PARTS 441450020
WILMINK GROUP WG1407775
WILMINK GROUP WG1429042
WILMINK GROUP WG1756136
WILMINK GROUP WG1780039
WILMINK GROUP WG1814280
WILMINK GROUP WG2010443
WILMINK GROUP WG2014046
WILMINK GROUP WG2101538
Sopivuus:
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 280 (638.244, 638.294) 2792 1997.08 – 2003.07
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V 1781 1997.10 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1896 1996.04 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 1896 1996.08 – 2000.06
SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.0 i 1984 1996.04 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) TDI 1896 1996.03 – 2010.03
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) TDI 1896 1997.09 – 2002.02
SEAT ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 2.0 1984 1996.03 – 2010.03
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.8 T 20V Cupra 1781 2000.07 – 2002.10
SEAT IBIZA II (6K1) 1.8 T 20V Cupra 1781 2000.07 – 2002.02
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 2792 2001.02 – 2006.06
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 2324 1998.10 – 2000.11
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.elo 2792 2000.10 – 2001.07
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 2324 1998.10 – 2000.10
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion 2324 1998.12 – 2000.10
VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion 2792 1999.03 – 2005.05
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion 2792 1999.05 – 2005.05
VW CORRADO (53I) 2.9 VR6 2861 1991.08 – 1995.12
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.6 TD 1588 1989.04 – 1991.10
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 2792 1992.01 – 1997.08
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 2792 1995.08 – 1997.09
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) 2861 1994.10 – 1997.08
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro 2861 1994.10 – 1999.04
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 2324 1997.08 – 2000.10
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion 2324 1998.12 – 2000.10
VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion 2792 1999.03 – 2005.06
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion 2792 1999.05 – 2006.06
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.6 TD 1588 1989.04 – 1991.10
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 TDI 2461 1996.05 – 1999.08
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.5 SDI 2461 1996.07 – 2006.07
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI 2798 1997.07 – 2003.05
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI 2798 1999.01 – 2002.01
VW LT 28-35 II Bus (2DB, 2DE, 2DK) 2.8 TDI 2799 2001.05 – 2006.06
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 TDI 2461 1996.06 – 1999.08
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.5 SDI 2461 1996.09 – 2006.07
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI 2799 1997.07 – 2002.01
VW LT 28-46 II Platform/Chassis (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) 2.8 TDI 2799 1999.01 – 2006.07
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 TDI 2461 1996.05 – 1999.08
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.5 SDI 2461 1996.09 – 2006.07
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI 2799 1997.07 – 2002.01
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI 2799 1999.01 – 2006.07
VW LT 28-46 II Van (2DA, 2DD, 2DH) 2.8 TDI 2799 2002.04 – 2006.07
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T 1781 1999.10 – 2010.09
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T 1781 2001.11 – 2005.06
VW NEW BEETLE Convertible (1Y7) 1.8 T 1781 2003.01 – 2010.09
VW PASSAT B3/B4 (315, 3A5) 1.9 TD 1896 1993.10 – 1996.12
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.6 TD 1588 1988.08 – 1993.09
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.9 TD 1896 1991.03 – 1996.08
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6 2792 1991.06 – 1996.08
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.6 TD 1588 1988.08 – 1993.10
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 1.9 TD 1896 1991.03 – 1997.05
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6 2792 1991.06 – 1997.05
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro 2861 1994.01 – 1997.05
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 2324 1996.10 – 2000.11
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion 2324 1997.10 – 2000.11
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 2324 1997.06 – 2000.11
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion 2324 1997.10 – 2000.11
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V 1781 1997.09 – 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 1896 1995.09 – 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 1896 1996.09 – 2000.04
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.0 1984 1995.09 – 2010.03
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 2792 1995.09 – 2000.04
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro 2792 1996.11 – 2000.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 1.9 TD 1896 1992.10 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.0 1968 1990.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D 2370 1990.09 – 1998.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D Syncro 2370 1992.10 – 1998.09
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.4 D 2370 1997.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.touko 2461 1990.09 – 2003.06
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro 2461 1992.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI 2461 1995.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI Syncro 2461 1996.01 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 Syncro 2461 1996.07 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.touko 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI 2461 1998.05 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.5 TDI 2461 1998.05 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Bus (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7DJ) 2.8 VR 6 2792 1995.11 – 2000.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 1.9 TD 1896 1992.10 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.0 1968 1990.07 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.4 D 2370 1990.09 – 1998.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.4 D Syncro 2370 1992.10 – 1998.09
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.4 D 2370 1997.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.touko 2461 1990.11 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 Syncro 2461 1992.11 – 2001.11
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 TDI 2461 1995.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 Syncro 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.touko 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 TDI 2461 1998.05 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.5 TDI Syncro 2461 1998.05 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Platform/Chassis (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7D 2.elo 2792 1996.05 – 2000.05
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 1.9 TD 1896 1992.10 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.0 1968 1990.07 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D 2370 1990.07 – 1998.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D Syncro 2370 1992.10 – 1998.09
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.4 D 2370 1997.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.touko 2461 1990.11 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI Syncro 2461 1995.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 2461 1995.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro 2461 1996.01 – 2001.11
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 Syncro 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.touko 2461 1996.08 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 2461 1998.12 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.5 TDI 2461 2000.09 – 2003.04
VW TRANSPORTER IV Van (70A, 70H, 7DA, 7DH) 2.8 VR6 2792 1996.05 – 2000.05
VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 2792 1992.01 – 1998.09
VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 2792 1995.08 – 1996.04

 

 

Ajoneuvo

Ford

MB

VAG

Paino 0,498 kg

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös