,

Kiertovesipumppu Ford/PSA

74,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): SEO10259 Osastot: , Avainsanat tuotteelle , , , , , ,
KIERTOVESIPUMPPU  TAUKOLÄMPÖ 12V
Vertailunumerot:
FISPA 55082
FORD 1215509
FORD 1381663
FORD 1386391
FORD 1387644
FORD 1445934
FORD 1473749
FORD 1689273
FORD 1699227
FORD 1810732
HOFFER 7500031
LAND ROVER LR003195
LAND ROVER LR003196
LAND ROVER LR064320
METELLI 25-0013
PIERBURG 702671020
PIERBURG 702671270
PIERBURG 702671500
SIDAT 55082
VOLVO 30767338
VOLVO 30780324
VOLVO 31305814
VOLVO 31390817

 

Sopivuus:
CITROËN BERLINGO Box Body/MPV (B9) 1.6 HDi 90 1560 2010.07 –
CITROËN BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 HDi 90 1560 2010.07 –
CITROËN C-ELYSEE (DD_) 1.6 HDI 92 1560 2012.11 –
CITROËN C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_) 1.6 HDi 92 (2C9HPA) 1560 2017.10 –
CITROËN C3 II (SC_) 1.6 HDi 1560 2009.11 – 2016.09
CITROËN C3 PICASSO (SH_) 1.6 HDI 90 1560 2010.07 –
CITROËN C4 CACTUS 1.6 HDi 90 1560 2014.09 –
CITROËN C4 GRAND PICASSO II (DA_, DE_) 1.6 THP 155 1598 2013.09 –
CITROËN C4 II (B7) 1.6 HDi 90 1560 2009.11 –
CITROËN C4 II (B7) 1.6 THP 155 1598 2009.11 – 2016.12
CITROËN C4 PICASSO II 2.0 BlueHDi 150 1997 2013.09 –
CITROËN C5 III (RD_) 1.6 THP 155 1598 2009.04 –
CITROËN C5 III Break (RW_) 1.6 THP 155 1598 2009.04 –
CITROËN DS3 1.6 HDi 90 1560 2009.11 – 2015.07
CITROËN DS3 Convertible 1.6 HDi 90 1560 2013.01 – 2015.07
CITROËN DS3 Convertible 1.6 THP 155 1598 2013.01 – 2015.07
CITROËN DS4 (NX_) 1.6 HDi 90 1560 2011.05 – 2015.07
CITROËN DS5 1.6 THP 155 1598 2011.11 – 2015.07
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 1242 2002.05 – 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V 1242 2003.03 – 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.maalis 1299 2001.11 – 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.maalis 1299 2001.11 – 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V 1388 2001.11 – 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 TDCi 1399 2001.11 – 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 TDCi 1560 2004.11 – 2008.06
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V 1596 2001.11 – 2008.06
FORD FIESTA V Van 1.maalis 1299 2003.10 – 2005.07
FORD FIESTA V Van 1.4 TDCi 1399 2003.10 – 2010.12
FORD FIESTA V Van 1.6 TDCi 1560 2007.04 – 2009.09
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 1560 2003.10 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 TDCi 1560 2005.02 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.kesä 1596 2003.10 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti 1596 2004.08 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.elo 1798 2003.10 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.elo 1798 2004.04 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.8 Flexifuel 1798 2006.01 – 2007.03
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 TDCi 1997 2003.10 – 2007.03
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V 1388 1998.10 – 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V 1596 1998.10 – 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel 1596 2002.01 – 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1998.10 – 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi 1753 1999.08 – 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 – 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 – 2004.11
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V 1796 1998.10 – 2004.11
FORD FOCUS I Saloon (DFW) 1.4 16V 1388 1999.02 – 2004.11
FORD FOCUS I Saloon (DFW) 1.6 16V 1596 1999.02 – 2004.11
FORD FOCUS I Saloon (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1999.02 – 2004.11
FORD FOCUS I Saloon (DFW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 – 2004.11
FORD FOCUS I Saloon (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 2001.08 – 2005.03
FORD FOCUS I Saloon (DFW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 – 2004.11
FORD FOCUS I Saloon (DFW) 1.8 16V 1796 1999.02 – 2004.11
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V 1388 1999.02 – 2004.11
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V 1596 1999.02 – 2004.11
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V Flexifuel 1596 2002.01 – 2004.11
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi 1753 1999.02 – 2004.11
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi 1753 1999.08 – 2004.11
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi 1753 2001.03 – 2004.11
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi 1753 2002.08 – 2004.11
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V 1796 1999.02 – 2004.11
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 1896 1995.03 – 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 1896 2000.04 – 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 1896 2003.02 – 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 1.9 TDI 1896 2005.05 – 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i 1998 1995.11 – 2006.05
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V 2295 1997.01 – 2006.05
FORD KA (RB_) 1.3 i 1299 1996.09 – 2002.10
FORD KA (RB_) 1.3 i 1299 1996.09 – 2008.11
FORD KA (RB_) 1.3 i 1299 1998.06 – 2008.11
FORD KA (RB_) 1.3 i 1299 2002.08 – 2008.11
FORD KA (RB_) 1.6 i 1597 2001.02 – 2008.11
FORD KA Van (RB) 1.3 i 1299 2002.05 – 2005.05
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 1798 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V 1798 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi 1798 2003.06 – 2007.03
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 1998 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 1998 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi 1998 2001.10 – 2007.03
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V 1999 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi 2198 2004.09 – 2007.03
FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V 2495 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 1.8 16V 1798 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 1.8 16V 1798 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 1.8 SCi 1798 2003.06 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 1998 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi 1998 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 TDCi 1998 2001.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 16V 1999 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.2 TDCi 2198 2004.09 – 2007.03
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.5 V6 24V 2495 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 1798 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V 1798 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi 1798 2003.06 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi 1998 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi 1998 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi 1998 2001.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V 1999 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi 2198 2004.09 – 2007.03
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V 2495 2000.10 – 2007.03
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 TDCi 1560 2011.02 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 Ti 1596 2010.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost 1596 2011.02 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.06 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2014.12
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.11 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 TDCi 1997 2010.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 1999 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel 1999 2009.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG 1999 2009.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi 1999 2010.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost 1999 2010.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 – 2010.10
FORD MONDEO IV (BA7) 2.2 TDCi 2179 2010.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.maalis 2261 2007.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV (BA7) 2.touko 2521 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 TDCi 1560 2010.12 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 Ti 1596 2010.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.6 EcoBoost 1596 2010.11 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.06 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.11 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2008.08 – 2014.12
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 TDCi 1997 2010.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 1999 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 Flexifuel 1999 2009.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 LPG 1999 2009.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 – 2014.09
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.0 SCTI 1999 2010.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 – 2010.10
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.2 TDCi 2179 2010.10 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.maalis 2261 2007.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV Saloon (BA7) 2.touko 2521 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 TDCi 1560 2011.02 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 – 2010.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 1596 2007.03 – 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 Ti 1596 2010.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.6 EcoBoost 1596 2011.02 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.03 – 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 1.8 TDCi 1753 2007.06 – 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2012.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2014.12
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2007.11 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 TDCi 1997 2010.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 1999 2007.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel 1999 2009.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG 1999 2009.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi 1999 2010.03 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost 1999 2010.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi 2179 2008.03 – 2010.10
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.2 TDCi 2179 2010.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.maalis 2261 2007.07 – 2015.01
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.touko 2521 2007.03 – 2012.12
FORD MONDEO IV Van 1.6 TDCi 1560 2013.03 – 2014.09
FORD MONDEO IV Van 1.6 EcoBoost 1596 2010.11 – 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi 1997 2007.03 – 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi 1997 2007.11 – 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 TDCi 1997 2010.03 – 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 1999 2007.03 – 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 – 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.0 EcoBoost 1999 2010.03 – 2014.09
FORD MONDEO IV Van 2.2 TDCi 2179 2013.03 – 2014.09
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V 1388 1997.11 – 2000.10
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V 1596 2000.08 – 2002.06
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V 1679 1997.03 – 2002.06
FORD STREET KA (RL2) 1.kesä 1599 2003.05 – 2005.07
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4×4 1997 2017.08 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4×4 1997 2017.12 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 Si4 FLEX 4×4 1997 2018.12 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 4×4 1999 2014.11 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4×4 1999 2014.12 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4×4 1999 2015.06 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 1999 2015.08 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.0 D 4×4 1999 2017.08 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.2 D 4×4 2179 2014.09 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT (L550) 2.2 D 4×4 2179 2014.09 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) Si4 4×4 1997 2017.08 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) Si4 4×4 1997 2017.12 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) TD4 4×4 1999 2014.12 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) SD4 4×4 1999 2015.06 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) TD4 4×4 1999 2015.06 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) eD4 E-Capability 1999 2015.08 –
LAND ROVER DISCOVERY SPORT VAN (L550) Si4 4×4 1999 2017.01 –
LAND ROVER FREELANDER 2 (L359) 2.0 Si4 4×4 1999 2011.10 – 2014.10
PEUGEOT 2008 I (CU_) 1.6 HDi 1560 2013.03 –
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi 1560 2012.03 –
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi 1560 2016.09 –
PEUGEOT 508 I (8D_) 2.0 BlueHDi 150 1997 2014.04 – 2018.12
PEUGEOT 508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 150 1997 2014.04 – 2018.12

Ajoneuvo

Citroen/Peugeot

Ford

Land Rover

Volvo

Paino 0,330 kg

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös