,

Kiertovesipumppu BMW

64,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): SEO10250 Osastot: , Avainsanat tuotteelle ,
Kiertovesipumppu 12v
SOPIVUUS:

BMW

  • E39 525I, 528I
  • E38 728I
  • E65 730D, 740D
  • E53 3.0D, 4.6IS
Vertailunumerot:
BMW 64116954987
BMW 64.11.0.151.692
BMW 64.11.0.304.850
BMW 64.11.6.904.496
BMW 64.11.6.904.541
BMW 64.11.6.906.375
BMW 64.11.6.907.811
BMW 64.11.6.913.489
BMW 64.11.6.922.699
BMW 64.11.6.950.240
BMW 64.11.6.955.122
BMW 64.11.8.381.989
BMW 64.21.6.917.700
BORG & BECK BWP3001
FIRST LINE FWP3001
LAND ROVER JJK000010
METELLI 25-0015
METZGER 2221011
PIERBURG 702078030
PIERBURG 702078100
PIERBURG 702078110
PIERBURG 702078120
PIERBURG 702078130
PIERBURG 702078140
PIERBURG 702078150
PIERBURG 702078160
PIERBURG 702078370
ROLLS-ROYCE 64 11 0 151 692
ROLLS-ROYCE 64 11 6 906 375
ROLLS-ROYCE 64 11 6 922 699
Saleri SIL PE1679
VEMO V20160002
VEMO V99160001
VEMO V99160002
VEMO V99160003
VEMO V99160004
BMW 5 (E39) 520 i 1990 1996.01 – 2003.06
BMW 5 (E39) 520 i 1990 1996.01 – 2003.06
BMW 5 (E39) 520 i 2171 2000.09 – 2003.06
BMW 5 (E39) 520 i 2171 2000.09 – 2003.06
BMW 5 (E39) 523 i 2494 1995.09 – 2000.08
BMW 5 (E39) 525 i 2494 2000.09 – 2003.06
BMW 5 (E39) 528 i 2793 1995.09 – 2000.08
BMW 5 (E39) 530 i 2979 2000.09 – 2003.06
BMW 5 (E60) 520 d 1995 2005.09 – 2009.12
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1990 1997.03 – 2001.08
BMW 5 Touring (E39) 520 i 1990 1997.03 – 2001.08
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2171 2000.09 – 2003.12
BMW 5 Touring (E39) 520 i 2171 2000.09 – 2003.12
BMW 5 Touring (E39) 523 i 2494 1997.03 – 2000.08
BMW 5 Touring (E39) 523 i 2494 1998.09 – 2000.08
BMW 5 Touring (E39) 525 i 2494 2000.09 – 2004.05
BMW 5 Touring (E39) 528 i 2793 1996.11 – 2000.08
BMW 5 Touring (E39) 530 i 2979 2000.09 – 2003.12
BMW 5 Touring (E61) 520 d 1995 2005.04 – 2010.05
BMW 7 (E38) 728 i, iL 2793 1995.08 – 2001.11
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2993 2002.06 – 2005.02
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2993 2002.09 – 2003.08
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 d 2993 2003.09 – 2008.08
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld 2993 2005.07 – 2008.08
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d 3901 2002.10 – 2005.02
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li 4398 2001.07 – 2005.03
BMW X5 (E53) 3.0 d 2925 2001.04 – 2003.09
BMW X5 (E53) 3.0 i 2979 2000.04 – 2006.10
BMW X5 (E53) 3.0 d 2993 2003.10 – 2006.09
BMW X5 (E53) 3.0 d 2993 2003.10 – 2006.09
BMW X5 (E53) 4.4 i 4398 2000.01 – 2003.09
BMW X5 (E53) 4.4 i 4398 2003.10 – 2006.10
BMW X5 (E53) 4.6 is 4619 2001.10 – 2003.09
BMW X5 (E53) 4.8 is 4799 2004.04 – 2006.09
MINI MINI (R50, R53) One D 1364 2003.06 – 2006.09
MINI MINI (R50, R53) One D 1364 2003.06 – 2006.09
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII (RR1) V12 6749 2003.01 – 2017.07
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII Coupe (RR3) 6.75 V12 6749 2008.06 – 2017.07
ROLLS-ROYCE PHANTOM VII Drophead Coupe (RR2) 6.75 V12 6749 2007.06 – 2017.07

Ajoneuvo

BMW

Paino 0,352 kg

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös