,

Kiertovesipumppu Audi / Opel

49,90 

Saatavuus: Varastossa

Tuotetunnus (SKU): SEO10238 Osastot: , Avainsana tuotteelle
Kiertovesipumppu 12 v
VERTAILUNUMEROT:
AUDI 8E0261431
BOSCH 0392020034
FIAT 654603
FISPA 55050
HOFFER 7500001
METELLI 25-0005
OPEL 1334039
OPEL 1334100
OPEL 90448286
OPEL 90509271
PIERBURG 706740010
SAAB 04395612
SAAB 90448286
Saleri SIL PE1655
SEAT 8E0261431
SIDAT 55050
VEMO V10160006
SOPIVUUS:
Merkki Malli Tyyppi Moottori Vuosimalli
AUDI A4 B5 (8D2) 1.6 1595 2000.07 – 2000.11
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.6 1595 2000.07 – 2001.09
AUDI A4 B6 (8E2) 1.6 1595 2000.11 – 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T quattro 1781 2002.07 – 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 1.8 T 1781 2002.07 – 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 1984 2000.11 – 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 2.5 TDI 2496 2002.07 – 2004.12
AUDI A4 B6 (8E2) 3.0 2976 2001.04 – 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.6 1595 2001.09 – 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T quattro 1781 2002.07 – 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.8 T 1781 2002.07 – 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.0 1984 2001.09 – 2004.12
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 2.5 TDI 2496 2002.07 – 2004.12
AUDI A4 B6 Convertible (8H7) 1.8 T 1781 2002.07 – 2005.12
AUDI A4 B6 Convertible (8H7) 1.8 T quattro 1781 2003.05 – 2005.12
AUDI A4 B6 Convertible (8H7) 2.0 1984 2004.09 – 2005.12
AUDI A4 B6 Convertible (8H7) 2.5 TDI 2496 2002.08 – 2005.12
AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 1595 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro 1781 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T 1781 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 1984 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 1984 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro 1984 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro 1984 2005.06 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 1984 2005.06 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI 1984 2006.10 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI 2698 2005.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI 2698 2006.01 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro 2967 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro 3123 2005.01 – 2008.06
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI 3123 2005.01 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 1595 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro 1781 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T 1781 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 1984 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro 1984 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 1984 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro 1984 2005.06 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 1984 2005.06 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI 1984 2006.10 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDi 2698 2005.11 – 2008.03
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDI 2698 2006.01 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro 2967 2004.11 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro 3123 2005.01 – 2008.06
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI 3123 2005.01 – 2008.06
AUDI A4 B7 Convertible (8HE) 2.0 TFSI 16V 1984 2006.01 – 2009.03
AUDI A4 B7 Convertible (8HE) 2.7 TDI 2698 2006.06 – 2009.03
AUDI A4 B7 Convertible (8HE) 3.0 TDI quattro 2967 2006.01 – 2009.03
AUDI A4 B7 Convertible (8HE) 3.2 FSI quattro 3123 2006.01 – 2009.03
AUDI A4 B7 Convertible (8HE) 3.2 FSI 3123 2006.01 – 2009.03
AUDI A6 C5 (4B2) 2.0 1984 2001.08 – 2005.01
AUDI A6 C5 Avant (4B5) 2.0 1984 2001.08 – 2005.01
OPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69) 2171 2000.09 – 2003.07
OPEL OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69) 2171 2000.09 – 2003.07
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 V6 (F69, M69, P69) 2498 1994.03 – 2000.09
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 TD (F69, M69, P69) 2498 1994.04 – 2003.07
OPEL OMEGA B (V94) 2.5 DTI (F69, M69, P69) 2498 2001.09 – 2003.07
OPEL OMEGA B (V94) 2.6 V6 (F69, M69, P69) 2597 2000.09 – 2003.07
OPEL OMEGA B (V94) 3.0 V6 (F69, M69, P69) 2962 1994.04 – 2001.02
OPEL OMEGA B (V94) 3.2 V6 (F69, M69, P69) 3175 2001.02 – 2003.07
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35) 2171 2000.09 – 2003.07
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35) 2171 2000.09 – 2003.07
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.5 V6 (F35, M35, P35) 2498 1994.03 – 2000.09
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.5 TD (F35, M35, P35) 2498 1994.04 – 2001.07
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.5 DTI (F35, M35, P35) 2498 2001.09 – 2003.07
OPEL OMEGA B Estate (V94) 2.6 V6 (F35, M35, P35) 2597 2000.09 – 2003.07
OPEL OMEGA B Estate (V94) 3.0 V6 (F35, M35, P35) 2962 1994.04 – 2001.02
OPEL OMEGA B Estate (V94) 3.2 V6 (F35, M35, P35) 3175 2001.02 – 2003.07
OPEL SINTRA (APV) 3.0 i 24V (OUN16, Y94) 2962 1996.11 – 1999.04
OPEL VECTRA B (J96) 1.7 TD (F19) 1686 1995.10 – 1998.12
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19) 2172 2000.09 – 2002.04
OPEL VECTRA B (J96) 2.2 DTI 16V (F19) 2172 2000.09 – 2002.04
OPEL VECTRA B Estate (J96) 1.7 TD (F35) 1686 1996.11 – 1997.12
OPEL VECTRA B Estate (J96) 2.2 DTI 16V (F35) 2172 2000.09 – 2003.07
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 1.7 TD (F68) 1686 1995.10 – 1998.12
OPEL VECTRA B Hatchback (J96) 2.2 DTI 16V (F68) 2172 2000.09 – 2002.04
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI 1984 2009.03 – 2013.05
SEAT EXEO ST (3R5) 2.0 TFSI 1984 2009.06 – 2013.05
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94) 2.0 DTI 16V 1995 1998.01 – 2000.09
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94) 2.2 DTI 16V 2171 2000.08 – 2003.06
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94) 2.5 V6 2498 1994.03 – 2000.09
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94) 2.5 TD 2498 1994.04 – 2001.07
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94) 2.6 V6 2597 2000.08 – 2003.06
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94) 3.0 V6 2962 1994.07 – 2000.07
VAUXHALL OMEGA (B) Estate (V94) 3.2 V6 3175 2001.02 – 2003.06
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94) 2.0 DTI 16V 1995 1998.01 – 2000.09
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94) 2.2 DTI 16V 2171 2000.08 – 2003.07
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94) 2.5 V6 2498 1994.03 – 2000.09
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94) 2.5 TD 2498 1994.04 – 2001.07
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94) 2.6 V6 2597 2000.08 – 2003.07
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94) 3.0 V6 2962 1994.04 – 2000.07
VAUXHALL OMEGA (B) Saloon (V94) 3.2 V6 3175 2001.02 – 2003.07
VAUXHALL SINTRA (APV) 3.0 i 24V 2962 1996.11 – 1999.04
VAUXHALL VECTRA (B) Hatchback (J96) 1.7 TD (F68) 1686 1995.10 – 1996.11
VAUXHALL VECTRA (B) Saloon (J96) 1.7 TD (F19) 1686 1995.10 – 1996.11

Ajoneuvo

VAG

Paino 0,498 kg

Saatat myös pitää...

  • Ale!

Mikä on OEM-numero?

OEM-numero on ajoneuvovalmistajan käyttämä varaosanumero. OEM-numero löytyy yleensä tuotteesta kaiverrettuna. Mikäli OEM-numero ei ole tiedossa, ota yhteyttä sähköpostilla, niin autamme sinua tarvitsemasi tuotteen löytämisessä. Tarvitsemme ajoneuvosi rekisterinumeron ja tiedon tarvitsemastasi tuotteesta.

Shopping Cart
Vieritä ylös